Już za chwilę, w Poznaniu rozpoczyna się święto fitnessu, kulturystyki, crossfitu, stepu i innych aktywności fizycznych, które Polacy na co dzień uprawiają w klubach fitness, siłowniach, czy świeżym powietrzu. Będą spotkania z gwiazdami sportu, treningi na stoiskach oraz mnóstwo nowości. Targi FIT-EXPO, bo o nich mowa przyciągną tysiące zwiedzających 
fit.pl
2016-05-19 00:00
Udostępnij
Nowości, nagrody i treningi na FIT-EXPOTo 11 edycja wydarzenia, które od zawsze jest kojarzone z kuźnią nowości, wiedzy, podłapania kondycji oraz biznesem. W tym roku udział w targach potwierdziło 100 wystawców reprezentujących marek. Na targach zobaczymy 60 nowości!

Złote Medale

Na targach zagłosujemy na wyróżnione za innowacyjność produkty, które otrzymały tytuł ZŁOTEGO MEDALU FIT-EXPO 2016, a są to: MIHA BODYTEC II sprzęt do treningu oparty na elektrostymulacji mięśni; Cardioscan test center urządzenie diagnozujące stan zdrowia; Queenax™, czyli modułowy system do treningu funkcjonalnego i zajęć w podwieszeniu; SYSTEM FLOW, który przywraca równowagę mięśniowo-powięziową oraz eFitness Access Control rozwiązanie informatyczne dedykowane dla klubów fitness.

TRENINGI

Dla tych, którzy będą chcieli porządnie zmęczyć się na zbliżających targach FIT-EXPO wystarczy, że dołączą treningów pod okiem doświadczonych sportowców, które zorganizują wystawcy na stoiskach przypominjących kluby fitness, siłownie wyposażone w nowy, najlepszej jakości sprzęt.

 


Szczegółowy harmonogram treningów znajdziemy w zakładce
OPISY WYDARZEŃ / Giełda sportowaAtrakcje na stoiskach)

Wybrane treningi:

Piątek – trening siłowy Patryka Szypuły, mistrza świata w wyciskaniu sztangi. Trening potrwa 2 godziny. (DEL SPORT, pawilon 7A st. 2)
Piątek i sobota treningi z FTI Cycling Workout oraz Technogym Group Cycle Workout
Piątek, sobota, wyciskanie sztangi, waga płaczu na czas, podciąganie na drążku, pokaz kulturystyczny Szymona Łady (pawilon 7A, stoisko 23)
Piątek, sobota, niedziela - pokaz - flow - BY CIALO MOGŁO MIEĆ SWÓJ FLOW - najnowsza koncepcja pracy z ciałem przywracająca równowagę mięśniowo-powięziową (pawilon 7A stoisko 22)
Piątek, sobota, niedziela Pokaz - milon - inteligentny obwód siłowo-wytrzymałościowy (pawilon 7A stoisko 22)
Sobota, trening z Karolem Małeckim, członkiem Kadry Polski w Kulturystyce, na stoisku MATMARCO, o godz. 16.00, paw. 7A, st. 12
Piątek-niedziela, darmowy trening EMS b-body bodyficient na stoisku INNWELL, paw. 7A stoisko 13

Więcej informacji: www.fitness.mtp.pl