"Rozwój sieci klubów fitness UP. Sebastiana Gazdy z nową misją"

Sebastian Gazda, CEO w GMS Consulting Polska Sp. z o.o., Partner Zarządzający oraz Dyrektor Generalny Klubu Fitness UP, podzielił się niedawno swoją osobistą historią dotyczącą rozwijania sieci klubów fitness UP. Jego zaangażowanie w ten niesamowity projekt oraz przekonanie, że ludzie są kluczem do sukcesu, stanowią fundament strategii rozwoju marki.
Aleksandra Załęska
2024-01-11 13:11
Udostępnij

W opinii Sebastiana Gazdy, największym kapitałem w UP są ludzie - zarówno członkowie klubu, jak i dedykowany zespół pracowników. Pasja i zaangażowanie pracowników stanowią kluczową podstawę, a ich miłość do wykonywanej pracy przekłada się na wyjątkowe doświadczenia dla członków klubu fitness UP. Warto podkreślić, że dla pracowników UP praca to nie tylko obowiązek, ale również styl życia.

W budowaniu sieci klubów fitness UP istotne są relacje i zaufanie. Zarówno relacje z członkami klubu, jak i wewnętrzne relacje w zespole są cenione. Zaufanie stanowi fundament, na którym opiera się marka UP. Dla Gazdy wspólne wartości są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu, a relacje z ludźmi są nieodłączną częścią budowania trwałej marki.
Generacja UP to dla Sebastiana Gazdy innowacje i ciągły rozwój. Wprowadzanie nowych pomysłów, technologii i trendów umożliwia marki bycie elastyczną wobec zmieniającego się świata fitness. Zespół UP jest otwarty na nowe wyzwania, co sprawia, że klub może oferować członkom nowoczesne i efektywne rozwiązania.

Gazda podkreśla także znaczenie różnicowania talentów i stanowisk w zespole. W klubie fitness UP każdy pasjonat i ekspert sportowego stylu życia ma swoje wyjątkowe miejsce. Dywersyfikacja talentów pozwala na tworzenie kompleksowych i zrównoważonych programów treningowych.

Przejście Sebastiana Gazdy z branży IT do branży fitness pozwoliło mu doświadczyć nowych wyzwań związanych z mieszanym zespołem. Ta różnorodność nauczyła go patrzenia na ludzi, z którymi współpracuje, inaczej, oraz zdobywania celów wspólnie, pomimo różnic. Dla niego kluczowym elementem jest dbanie o ludzi, jasna komunikacja celów projektu oraz sprawiedliwe wynagradzanie za zaangażowanie.

Podsumowując, dla Sebastiana Gazdy rozwój sieci klubów fitness UP opiera się na ludziach, pasji, zaufaniu, innowacjach i różnorodności talentów. To wspólne wartości i zaangażowanie zespołu sprawiają, że UP odnosi sukcesy w świecie fitness.