STELLAR: nowa marka premium klubów fitness

Spersonalizowana obsługa, sprzęt fitness światowej klasy, innowacyjne metody treningowe, troska wykwalifikowanej kadry trenerów personalnych i instruktorów fitness, oraz możliwość skorzystania z odnowy biologicznej – marka STELLAR rewolucjonizuje doświadczenia sportowe i zdrowotne, podnosząc je na wyższy poziom.
Aleksandra Załęska
2024-01-10 13:27
Udostępnij
STELLAR: nowa marka premium klubów fitness

STELLAR premium fitness club to nowa, ekskluzywna marka siłowni i klubów fitness w ramach grupy Medicover. Koncepcja tej marki powstała z połączenia najwyższej jakości, nowoczesności i nieograniczonych możliwości, zgodnie z mottem "sky is the limit".

Pierwszy klub fitness STELLAR mieści się w Hotelu Hilton przy ul. Grzybowskiej w Warszawie, zastępując wcześniejszy klub i siłownię Holmes Place. To nie tylko zmiana nazwy, ale nowy rozdział, inspirujący do przekraczania granic i motywowania do osiągania nowych celów.

W segmencie premium, do którego zalicza się STELLAR premium fitness club, nacisk kładziemy na dostarczanie wyjątkowego i luksusowego doświadczenia treningowego. Oferujemy personalizację, jakość, oraz dodatkowe udogodnienia, które wyróżniają nas na tle innych ofert na rynku – zaznacza Justyna Gościńska, Dyrektor Departamentu Sport i Fitness w Medicover.

Nowa siłownia premium wyróżnia się innowacyjnym podejściem i spersonalizowaną obsługą. To miejsce prestiżowe, które pozwala na trening zgodnie z najnowszymi praktykami fitness, a jednocześnie zapewnia relaks i odpoczynek. Wszystko to dostępne w dyskretnym i ekskluzywnym otoczeniu, promującym dobre samopoczucie i spokój w luksusowej przestrzeni. Na powierzchni ponad 3,500 m2 znajdują się nowocześnie wyposażone i przestronne sale treningowe, 25-metrowy basen, jacuzzi oraz strefa wellness.

To, co wyróżnia STELLAR, to nie tylko elegancki wystrój, lecz także dbałość o każdy detal, począwszy od szafek, przez kolorystykę wnętrz, aż po oświetlenie. Jak zapewnia Justyna Gościńska, to dopiero początek zmian, jakie pojawią się w klubie.

W planach na I kwartał 2024 r. jest powiększenie powierzchni treningowej o nową salę bokserską i strefę cycling. Natomiast w miejsce dotychczasowej powstanie przestrzeń do stretchingu, co pozwoli na znaczne rozszerzenie możliwości prowadzenia treningów personalnych.

Niezwykle istotne zmiany obejmą także zajęcia grupowe. Sala fitness zostanie wzbogacona o nowoczesne akcesoria, poszerzając tym samym gamę dostępnych treningów. W ofercie pojawią się między innymi yoga wheel i pilates ring, a także zajęcia Belly & Booty, joga w hamakach, Aerial Yoga oraz zajęcia Float Fit na pływających deskach na basenie.

Całą ofertę STELLAR premium fitness club można bliżej poznać, odwiedzając stronę internetową https://www.stellarclub.pl/ lub klub fitness znajdujący się w Hotelu Hilton w Warszawie.