fit.pl mobile logo

TOP 10 – trendy fitness 2018, sprawdź co będzie modne

Bycie FIT to styl życia, nawyki i codzienność. Ale nikt nie powiedział, że bycie FIT nie może być równocześnie modne. Bo w zdrowym stylu życia, tak samo jak we wszystkich innych dziedzinach, obowiązują trendy i każdy nowy sezon oznacza nowe wytyczne. Sprawdzamy, co będzie modne na FIT salonach w 2018 roku

1. Energetyczny boks

Pełen dynamizmu i zarażający energią – boks. Kochany na całym świecie i już dawno przeniesiony na siłownie. Nie musi wcale oznaczać konfrontacji w walce z przeciwnikiem, z takim samym powodzeniem, może być uprawiany z wykorzystaniem sprzętów treningowych. Ruch, wysiłek, spalanie kalorii, ale oprócz tego wszystkiego, doskonała forma redukcji stresu i napięć. Dlatego właśnie, boks jest również polecany przy stresującej pracy i nerwowej atmosferze w życiu.

2. Dynamiczne sztuki walki

Nie będziemy się zagłębiać w moc wyborów, które czekają na chętnych, sztuki walki zarażają skutecznie coraz większe grono fanów. Dlaczego? Oczywiście są świetną formą aktywności i ruchu, ale dają przy okazji coś więcej. Podczas niepozornych ćwiczeń i podskoków, uczą samoobrony i każdy, kto je trenuje, czuje się bezpieczniej, zyskuje całkiem dużo pewności siebie i poczucia niezależności. Rodzaj sztuk walki, na który się stawia, warto dostosować do swoich preferencji i możliwości.

3. Zgrany duet – aeroboxing

Jeśli boks – sam w sobie – nie wydaje ci się atrakcyjny, a fitness już cię znudził, oto nowość – aeroboxing. Zgrabne połączenie boksu z elementami fitness. Podczas ćwiczeń kondycja poprawia się w oczach. Ponadto, aeroboxing doskonale rzeźbi muskulaturę ciała i skutecznie redukuje tkankę tłuszczową.

4. Wymagający crossfit

Dlaczego wymagający? Otóż, od ćwiczących wymaga całkiem dużej dawki energii. A mówiąc prościej – trzeba się solidnie spocić. No ale w zasadzie, o to przecież chodzi. Mieszanka treningu siłowego z kondycyjnym, wykonywana w ciągłości – bez przerw. Crossfit niesie mnóstwo plusów, poprawia wydolność oddechową, świetnie wpływa na krążenie, poprawia kondycję, siłę, wytrzymałość, jest genialną metodą rozciągania i ćwiczy równowagę oraz sprawność psychomotoryczną.

5. Subtelny fit dance

Teraz trochę spokojniej – fit dance, to trening, który zdobył wiele serc – zwłaszcza damskich. Łączy w sobie elementy dynamicznego treningu fitness oraz tańca. To trening wytrzymałościowy w rytmie starannie dobranych przebojów – czy można ćwiczyć przyjemniej? Fit dance skutecznie rzeźbi całe ciało, wzmacnia mięśnie, poprawia kondycję, rozciąga i daje przy tym mnóstwo frajdy.

6. Trening hybrydowy

O cardio słyszał już każdy fit-maniak, a oto przedstawiamy hybrydę - połączenie cardio i ćwiczeń siłowych. Podczas treningu budują się mięśnie, tkanka tłuszczowa maleje w oczach. Dzięki dynamice i dużej intensywności, trening hybrydowy bardzo szybko daje zauważalne efekty. Z tego samego powodu, trening trwa nieco krócej, niż większość innych. Dlatego trening hybrydowy jest chętnie wybierany przez tych, którzy chcą ćwiczyć skutecznie, ale dysponują niewielką ilością czasu.

7. Nowocześnie – aplikacje treningowe

To wprawdzie nie trening – sam w sobie, ale cała masa przyrządów, które sprawiają, że trenowanie i dbanie o zdrowie staje się przyjemniejsze i łatwiejsze. Bransoletki pomiarowe, sport watche, krokomierze, pulsometry i dużo, dużo więcej. Moda na nie trwa już chwilę, ale zanosi się na to, że na dobre zadomowią się w siłowniach, salach ćwiczeń i będą towarzyszyć wszystkim modnym fit-maniakom w ich codziennych zmaganiach.

8. Całościowy fitball

Stosunkowo spokojny trening z wykorzystaniem dużych piłek rehabilitacyjnych. Fitball pozwala pracować nad całym ciałem, modelując każdy mięsień i całą sylwetkę. Znacząco poprawia wydajność, kondycję i ogólną sprawność, rozciąga, świetnie wpływa na koordynację ruchową i równowagę.

9. Uniwersalny body ballance

Body ballance łączy elementy jogi, pilatesu oraz tai chi. Spokojne, rytmiczne ćwiczenia budują wszystkie grupy mięśniowe. To świetna forma relaksu i odprężenia. Doskonale wpływa na kondycję, formę, rozciągnięcie i sprawność. Dzięki elementom dobranych technik, odpręża, relaksuje i pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę, a przy tym, jest kierowany do wszystkich grup wiekowych – bez ograniczeń.

10. Nieśmiertelna joga

Joga królowała w salach ćwiczeń od lat i nie zanosi się tu na zmiany. Cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością. Przeznaczona dla ludzi w różnym wieku, o różnej sprawności, można dobierać zestawy ćwiczeń z uwzględnieniem ograniczeń ruchowych i dysfunkcji. Doskonale wpływa na całe ciało, poprawia wydolność, kondycję i sprawność, rozciąga wszystkie mięśnie, relaksuje i uczy technik prawidłowego oddechu.

źródło: Sportroom.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
gosia

Zmień swoje ciało nie do poznania w ciągu jednego tygodnia! Dzięki diecie i treningom najlepszego dietetyka w Polsce zdobędziecie ciało o jakim zawsze marzyliście! Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i przeczytaj opinie zadowolonych klientów!

Zgłoś nadużycie-
Patka

Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline. I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreeneronline.pl I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów! Zmień sięnnie do poznania nawet w ciągu jendego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
Dawid

Dotychczasowa dieta Ci nie pomogła, a trening niewiele zmienił w poprawie Twojej sylwetki? Wejdź na wwwigortreneronlinepl gdzie znajdziesz tanią, ale fachowo sporządzoną dietę, możliwość indywidualnie dobranej suplementacji oraz innowacyjne metody treningowe. Dzięki temu w krótkim okresie czasu zobaczysz niezwykłe wyniki, którymi będziesz mógł/a się pochwalić znajomym. Poza tym masz tez szansę wygrania 10tys zł. Polecam

Zgłoś nadużycie-
Julka Marciniak

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko

Zgłoś nadużycie-
kati49

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Jeśli odpowiedziałaś/eś 3 razy na Tak! to : Nie czekaj wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Pozbądź się tłuszczu raz na zawsze!

Zgłoś nadużycie-
Maria Py

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-
gabka5655

Serdecznie polecam trenera Igora Wejdź na stronę WWW.IGORTRENERONLINE.PL Osiągnij szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek! Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl i wygraj nawet 10 tysięcy złoty! Sama skorzystałam i jestem bardzo zadowolona :D

Zgłoś nadużycie-
Maria Py

Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-
kati49

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-
marcela.t93

Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chcesz stać się prawdziwą bestią? Chcesz stać się sławny i bogaty? Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie? Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz? Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody! PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl

Zgłoś nadużycie-
marcela.t93

Chcesz zmiany o której zawsze marzyłeś? Nie wiesz jak zacząć? Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie ! www.igortreneronline.pl I odchudzanie staje się proste jak nigdy dotąd.

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl