fit.pl mobile logo

Zburzyli Saturn Fitness

Najstarszy klub sieci Saturn Fitness został zburzony. Po 21 latach działalności na warszawskim Targówku Mieszkaniowym siłownia musiała zakończyć swoją działalność ze względu na postanowienie o wyburzeniu budynku, w którym się znajdowała. Powód? Nowe bloki mieszkalne!

Informacje o planowanej rozbiórce budynku przy ulicy Kuflewskiej 6 pojawiały się od kilku lat. Pierwszy raz już pięć lat temu. Przy czym mało kto wierzył, że tak się stanie. Aż do momentu, gdy oficjalnie ogłoszono przetarg na projekt budynku, który ma być bardziej przystosowany do potrzeb mieszkańców osiedla.

Przy Kuflewskiej 6 znajdowała się oprócz siłowni także biblioteka, apteka, sklep spożywczy, fryzjer, klub modelarski, optyk i wiele małych punktów. Teraz wszystkie podzieliły los Saturna.

Najemcy o decyzji wiedzieli od kilku miesięcy. Przedstawiciele Saturn Fitness na swoim fanpage’u pożegnali się z klubowiczami i kadrą:

Z przykrością przychodzi Nam informowanie Was o tym, że Nasz klub na Warszawskim Targówku po 21 latach działalności zostaje zamknięty. Nasi wieloletni klubowicze wiedzieli o toczących się przez wiele lat zaciekłych dyskusjach na temat wyburzenia pawilonu przy ulicy Kuflewskiej 6. Niestety czarny scenariusz sprawdził się i już dłużej nie byliśmy w stanie wstrzymywać decyzji spółdzielni RSM PRAGA. W marcu 2021 roku wręczono Nam decyzję dotyczącą wyburzenia pawilonu.
Z wieloma Naszymi klubowiczami znamy się do 21 lat! Nasz klub przez lata swojej działalności wyszkolił znakomitą kadrę fitness, organizował warsztaty i szkolenia, cudowne, kreatywne i pełne energii imprezy klubowe! Zaraził miłością do sportu i pasją pokolenia .
Naszymi wiernymi klubowiczami stawały się dzieci naszych klubowiczów!
Łzy płyną nam do oczu! Nie! Płaczemy pisząc ten post! Ponieważ z tym miejscem jest związanych wiele, wiele cudownych wspomnień! To w Naszym klubie nawiązały się liczne przyjaźnie, pasje i miłości trwające do dziś!
Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata, za wspaniały czas, za możliwość tworzenia wspaniałego miejsca dla wspaniałych ludzi. Dziękujemy wam, że wspólnie z Wami stworzyliśmy społeczność która przetrwała razem wspaniałe 21 lat!
Dziękujemy wszystkim naszym instruktorom z którymi było Nam dane pracować w tym miejscu wiele lat. Dziękujemy Naszym wiernym i wspaniałym klubowiczom, że trwali u Naszego boku! Taka historia dzieje się tylko raz w życiu i mamy to szczęście, że było nam dane przeżyć ją razem z WAMI w naszym klubie na Warszawskim Targówku !!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl