„Taniec z Gwiazdami” - pierwsze emocje już za nami

W niedzielę poznaliśmy pary na parkiecie, padły także pierwsze pochwały i pierwsze uwagi jurorów. Kto spodobał się najbardziej? Kogo nie zobaczymy w kolejnych odcinkach?  
fit.pl
2010-09-06 00:00
Udostępnij
„Taniec z Gwiazdami” - pierwsze emocje już za nami
macciej jachowskiW pierwszym odcinku główną rolę odegrali panowie. Na scenie rozpoczęcie XII edycji zainaugurował występ słowackiego artysty Jozefa Holly, który wraz z zespołem Volt wprowadził publiczność i uczestników w taneczną atmosferę.

Męską część programu rozpoczął Andrzej Gołota w parze z Magdaleną Soszyńską-Michnio.

Para zatańczyła walca angielskiego, który wyraźnie spodobał się Iwonie Pavlović, jurorka nie szczędziła pięściarzowi pochwał. Para otrzymała za swój taniec 30 punktów.

Kolejne pary: Andrzej Deskur i Kasi Krupa oraz Paweł Staliński i Iza Janachowska otrzymali 37 i 36 punktów. Zachwyt i uznanie tym razem wyrazili Zbigniew Wodecki i Piotr Galiński.

Andrzej Młynarczyk i Blanka Winiarska także zachwycili swoim tańcem. Cha-cha w ich wykonaniu została oceniona na 33 punkty.

Marcina Kwaśny i Nina Tyrka pokazali się z jak najlepszej strony, czym zdobyli sobie uznanie Ivony Pavlovići. Pomimo kilku błędów tancerze otrzymali 28 punktów.

Chojni także w tej edycji programu jurorzy dobrze ocenili, zamykającego peleton gwiazd, Roberta Korzeniowskiego z Anną Głogowską. Czyżby pierwszy start okazał się sukcesem? Piotr Galiński nie miał co do tego wątpliwości, para uzyskała 33 punkty.

W kolejnych odcinkach nie zobaczymy już Maćka Jachowskiego i Janji Lesar. Choć uzyskali za swoją cha-chę 32 punkty, telewidzowie zdecydowali, że to oni opuszczą program jako pierwsi.

Za tydzień o udział w kolejnych odcinakach powalczą panie!

www.fit.pl