Agnieszka Kaczorowska od serialu do tańca!

Agnieszka Kaczorowska, młodziutka, ambitna blondynka, wygrywa najważniejsze turnieje w Polsce i na świecie, udowadniając swój talent i miłość do tańca
fit.pl
2011-06-01 00:00
Udostępnij
Agnieszka Kaczorowska od serialu do tańca!
Pierwsz kroki na ekranie stwiała jeszcze jako mała dziewczynka, debiutując w telewizyjnym „Klanie”. Wtedy jeszcze nikt nie wiedział, że ta niepozorna, urocza blonydnka wyrośnie na prawdziwą gwiazdę tanecznego parkietu. Widzowie od momentu pojawienia się Bożenki, kojarzyli ją z wdzięcznym dzieckiem Grażynki i Rysia, tymczasem Agnieszka szybko dorosła i dziś już jako piękna nastolatka prócz aktorstwa realizuje swoją pasję taneczną, a na koncie ma już wiele sukcesów.

Od lutego 2007 roku prócz ekranu można ją ogladąć na wielu parkietach tanecznych w Polsce i na świecie. Agnieszce w drodze do sukcesu początkowo parterował między innymi Paweł Milcarz, z którym już w grudniu zajęła pierwsze miejsce w Grand Prix Youth Latin podczas Turnieju Sulejówek Open Ad Astra. Także w 2007 roku roku zajęła 5. miejsce na Mistrzostwach Polski w stylu latynoamerykańskuich w kategorii wiekowej16-18 lat (youth).

2008 rok przyniósł młodej tancerce kolejne sukcesy. Zdobyła między innymi wicemistrzostwo Polski w tańcach latino, a 2009 sięgnęła po Złoty Puchar w tej kategorii. Prócz tańców latynoamerykańskich Agnieszka doskonale czuje się w standardzie i także w tym stylu odnosi sukcesy.

W 2009 roku wraz z nowym partnerem Pawłem Tekielą zajęła pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii Youth Latin, a na Mistrzostwach Europy wywalczyła 3. miejsce. Od 2010 roku jest także Mistrzynią Świata w stylu latynoamerykańskim i posiada najwyższą klasę taneczną „s”.

Agnieszka to jak widać niezwykle zapracowana nastolatka. Nie tylko łączy pracę zawodową na ekranie ze szkołą, ale także z treningami. Taniec, to jednak nie tylko zajęcia na parkiecie,  Agnieszka spędza także czas na siłowni i ćwiczy balet.

Serialowa Bożenka mimo młodego wieku deklaruje, że to właśnie z tańcem, a nie z aktorstwem wiąże swoją zawodową przyszłość. „Aktorstwo to zabawa, a taniec to moja pasja”!

Życzymy zatem kolejnych taneczych sukcesów!

www.fit.pl