Tysiące fanów z wypiekami na twarzy kolejny raz zasiada przez telewizorem, by obejrzeć swoich faworytów. Jak to się dzieje, że 12 edycja "Tańca z Gwiazdami " oraz kolejna programu "You Can Dance" wciąż nas wzrusza, przyciąga i wyzwala emocje?  
fit.pl
2011-01-13 00:00
Udostępnij
Za co kochamy taneczne show?
tanieczgwiazdamiTysiące nagrań, zdjęć, mozolne treningi, nienaganne fryzury i magia tańca..., tak wygląda rzeczywistość popularnych, tanecznych show, które zdobyły serca tysięcy Polaków i wciąż przyciągają przed telewizory.

Sukces w gwiazdorskiej obsadzie

W 12 edycjach „Tańca z gwiazdami” zatańczyło dla nas dziesiątki aktorów, sportowców, dziennikarzy, polityków, celebrytów, którzy wzbudzali nasze sympatie i antypatie, na parkiecie przeradzali się w prawdziwych tancerzy, czarowali dźwiękiem, przechodzili metamorfozy, tracili kilogramy, i zakochiwali się. Największą niespodzianką stał się związek aktorki Kasi Cichopek i tancerza Marcina Hakiela.

Dziś dumni rodzicie wychowują swojego potomka i prowadzą szkołę tańca. Także wśród prowadzących zakwitła miłość. Piotr Gąssowski związał się z tancerką Anną Głogowską, która nadal tańczy w kolejnych odsłonach programu.

W programie zatańczyli między innymi: Katarzyna Figura, Krzysztof Tyniec, Katarzyna Grochola, Andrzej Gołota, Przemysław Saleta, Anna Korcz, Oliwier Janiak, Sylwia Gruchała, Dorota Gardias, Robert Korzeniowski, Monika Pyrek, Dorota Zawadzka, Edyta Górniak i wiele innych gwiazd show-biznesu.

[-------]

taniec zgwiazdami3aUlubieńcy szklanego ekranu


Sekret programu to nie tylko oprawa muzyczna i Gwiazdy. Przede wszystkim - prowadzący od początku programu są nimi Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, którzy żartem i wdziękiem wspierali na duchu wszystkie pary, a w roli oceniających jury - niezmiennie w składzie Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Zbigniew Wodecki oraz Piotr Galiński, którzy humorem i ostrymi uwagami dopingowali uczestników do coraz lepszej formy tanecznej.

Program uświetniły także Polskie i zagraniczne gwiazdy, które ubarwiały program śpiewem, muzyką i tanecznym show.

Na naszych oczach także młodzi tancerze i tancerki, przeistaczali się w prawdziwych mężczyzn i seksowne kobiety, zdobywając serca wielu fanek i fanów. To tu popularność zdobyli: Stefano Terrazzino, Rafał Maserak, Edyta Herbuś, Jan Kliment, czy Ewa Szabatin.

Program nie tylko przed telewizorami mobilizował. Wielu widzów pokochało taniec i zapragnęło tańczyć, jak ich idole, szukając dla siebie zajęć w lokalnych szkołach tańca.

ycd2(1)You Can Dance

Jeśli myślisz, że umiesz tańczyć – pokaż to w programie You Can Dance – taka jest właśnie idea tego programu, który wzorowany na amerykańskim: “So You Think You Can Dance” stawia na młodych, odważnych pasjonatów tańca, którzy chcą zaistnieć w branży tanecznej i związać swoją przyszłość z tańcem.

Show gromadzi przed telewizorami miliony widzów i nadal wywołuje niezapomniane emocje. Uczestnicy pod okiem fachowego jury, choreografów i trenerów stają się profesjonalnymi tancerzami, którzy rywalizują o główną nagrodę, sympatię telewidzów oraz jurorów.

W finale spotykają się tylko najlepsi i to oni walczą o główną nagrodę: wyjazd na warsztaty do prestiżowej szkoły Broadwayowskiej. Stawka jest wysoka, więc jest o co walczyć. Efekt? Tysiące młodych, spragnionych sławy ludzi na castingach, emocje - łzy, radość i prawdziwy taneczny popis tego można się spodziewać po kolejnych odsłonach programu.

www.taniec.fit.pl