fit.pl mobile logo

Aneta Kręglicka

Najpiękniejsza kobieta świata ’89 wciąż imponuje urodą i znakomitą figurą
aneta kreglickaNajpiękniejsza kobieta świata ’89 wciąż imponuje urodą i znakomitą figurą. Swoją formę i wygląd zawdzięcza wizytom w klubie fitness, upiększającym zabiegom w SPA i zabawom ze swoim synem.

Jakiś czas temu mieliśmy okazję oglądać Anetę Kręglicką w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie zaprezentowała niepospolite taneczne umiejętności i kondycję fizyczną. Dbać o formę może tylko w weekendy, ponieważ pięć dni w tygodniu poświęca się pracy zawodowej.

Była Miss World to bardzo zapracowana osoba. Jak sama mówi, żałuje, że doba ma tylko 24 godziny. W ciągu tygodnia ma bardzo napięty plan zajęć związanych m.in. z prowadzeniem własnej agencji PR. Dla siebie rezerwuje weekendy, żeby spędzić czas z rodziną i popracować nad swoją kondycją.

Dla byłej miss najlepszym relaksem są zajęcia na siłowni, z których stara się korzystać w każdy weekend. Intensywny wysiłek fizyczny nie jest jej obcy. Wiele lat trenowała gimnastykę artystyczną i była członkinią studenckiego zespołu tańca współczesnego "Dżamp". – Moje ciało potrzebuje ruchu tak samo jak powietrza - mówi.

Sobotni ranek zaczyna od porządnego posiłku, ponieważ na tygodniu jada „w biegu”. Weekendowe śniadania je ze swoją rodziną. Jeszcze w szlafrokach przygotowują wspólnie ulubioną jajecznicę, tosty francuskie i twarożek.

Po rodzinnym śniadaniu udaje się do klubu fitness. Tam pracuje nad nogami, brzuchem, pupą, udami i plecami. Uważa, że dobrze można ćwiczyć także bez osobistego trenera, ale czuje się pewnie, gdy w pobliżu jest fachowa pomoc. Korzysta m.in. z bieżni i jazdy na rowerku. Zajęcia ruchowe kończy - i to jest nagroda dla organizmu - w saunie. Na siłowni ładuje akumulatory na cały następny tydzień.

- Kiedy patrzę na siebie w lustrze, wiem że wysiłek na siłowni się opłaca – mówi w jednym z wywiadów. – Zwłaszcza, gdy mogę założyć wąskie spodnie, w których czuję się seksownie.

Dla relaksu i urody po wizycie w klubie funduje sobie zabiegi ujędrniających i odmładzające. Uwielbia masaż, szczególnie twarzy, który daje jej wiele przyjemności. Jej sucha skóra wymaga dokładnego nawilżania, dlatego często oddaje się zabiegowi hydrodermy. Jej marzeniem jest wyjazd do SPA w Tajlandii.

W domu, po powrocie z fitness klubu uprawia jogę. A wieczorami razem z synem - Alkiem jeździ na rolkach. Na pustych uliczkach Mokotowa urządzają wyścigi, które przypominają miss czasy dzieciństwa.

Aneta Kręglicka to najbardziej utytułowana polska miss. Na swoim koncie ma tytuł Miss Polonia, w 1989 otrzymała koronę Miss Świata. W tym samym roku zajęła drugie miejsce w prestiżowym konkursie Miss International organizowanym w Tokio.

www.fit.pl

Fot. AKPA

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl