fit.pl mobile logo

Bosak nie wygra Porsche

Krzysztof Bosak i Kamila Kajak zatańczyli już ostatni taniec w „Tańcu z gwiazdami”. Widzowie „nie kupili” ich samby i odesłali młodego posła do domu. Polityk będzie mógł się teraz skupić na zbliżających się wyborach.
Krzysztof Bosak i Kamila Kajak zatańczyli już ostatni taniec w „Tańcu z gwiazdami”. Widzowie „nie kupili” ich samby i odesłali młodego posła do domu. Polityk będzie mógł się teraz skupić na zbliżających się wyborach.

W szóstym odcinku pary zaprezentowały american smooth oraz sambę. Najlepiej z tym zadaniem poradziła sobie Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino. Ich american smooth był absolutnie rewelacyjny. Justyna była ubrana w obcisły, koci strój, takie też – miękkie, zgrabne i kocie – były jej ruchy. Taniec był oryginalny, widowiskowy i świetny technicznie. Efekt? W pełni zasłużone 40 punktów od jurorów i najwięcej sms-ów od telewidzów.

Drugą parą tego odcinka byli Anna Guzik i Łukasz Czarnecki. Ich taniec zawierał bardzo dużo elementów fokstrota i zostały one zatańczone na tyle dobrze, że jurorzy docenili to wysoką punktacją. A wszak fokstrot to jeden z najtrudniejszych tańców. Zbigniew Wodecki mówił nawet o „Niagarze seksu” w odniesieniu do Ani Guzik, ale chyba trochę go poniosło. Choć przyznać trzeba, że taniec był naprawdę niezły.

W swoim stylu – czyli na wysokim poziomie – zatańczyli Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin. Zaprezentowali oryginalną i dynamiczną sambę do piosenki „Livin La Vida Loca” Ricky Martin. Było to widowiskowe i pomysłowe (Ewa Szabatin już dała się poznać ze swych ciekawych pomysłów choreograficznych), ale sędziowie, nie wiedzieć czemu, zaniżyli trochę oceny. – Trochę płaska była ta samba – marudził Robert Galiński.

[-------]

Pozytywnym zaskoczeniem był występ Jacka Kawalca i Blanki Winiarskiej. Kawalec najwyraźniej wziął sobie do serca krytyczne uwagi z poprzednich odcinków i takie sobie poparcie widowi i tym razem zatańczył naprawdę dobrze. Iwona Pavlović pochwaliła go za dużą ilość sambowych kroków i dała mu mocną „siódemkę” za taniec. Reszta jurorów też wysoko oceniła taniec Jacka i Blanki. Wygląda na to, że ta para może jeszcze trochę „namieszać” w programie.

Warto jeszcze wspomnieć o Rafale Bryndalu i Magdalenie Soszyńskiej. Bryndal jak zwykle rozbawił widownię i sędziów do łez. Tanecznej techniki może nie było w jego występie wiele, ale jak stwierdził Robert Galiński „przy szerzeniu tanecznej kultury kroki są nieważne”. A że Magda Soszyńska przy okazji zaprezentowała swoją rewelacyjną figurę, naprawdę było na co popatrzeć. Widzom też się podobało i postanowili, że Bryndal i Magda zatańczą w następnym odcinku.

Nie zatańczy za to Krzysztof Bosak. O ile młody poseł nawet nieźle radził sobie z tańcami standardowymi, samba wyraźnie mu nie poszła. Było słabo, co zaowocowało najniższymi ocenami jurorów i najmniejszą ilością sms-ów poparcia od widzów. Krzysztof będzie mógł się już teraz całkowicie skupić na kampanii wyborczej. – To była bardzo ciekawa przygoda – powiedział na pożegnanie.

Nr
pary

Para

Punkty
sędziów

Ranking
sędziów

Ranking
widzów

Suma punktów
rankingowych

Klasyfikacja
 1 Daria i Robert 36 6 1 7 6 msc. 
 2 Jacek i Blanka  33 4 2 6 7 msc. 
 3 Halina i Robert           
 4  Mateusz i Ewa 33 4 5 9 4 msc.
 5 Isis i Żora  36 6 3 9 5 msc. 
 6  Rafał i Magdalena 31 2 8 10 3 msc. 
 7 Helena i Milan           
 8 Tomasz i Amy           
 9 Sandra i Michał           
 10 Krzysztof i Kamila  30 1 4 5 8 msc. 
 11 Anna i Łukasz  38 7 6 13 2 msc. 
 12  Jacek i Dominika          
 13 Justyna i Stefano  40 8 7 15 1 msc. 
 14 Adam i Alesya           

(TK)
www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl