Kiedy w twoim życiu pojawia się dziecko nie czekaj na cud, już dziś zacznij pracę nad swoim ciałem. To właściwy moment na powrót do formy sprzed ciąży. Im wcześniej zaczniesz, tym łatwiej wrócisz do zgrabnej sylwetki
fit.pl
2012-08-01 00:00
Udostępnij
Ćwiczenia po porodzie
fitness po porodzieCiało kobiety po ciąży jest zmęczone i wymaga szczególnej uwagi. Nie wiesz jak mu pomóc, posłuchaj rad Erin O’Brien, znanej prezenterki fitness, mamy dwójki dzieci. Wystarczy zaledwie 15 minut dziennie ćwiczeń aby bez przemęczenia przywrócić ci pozytywną energię.

Przygotowany program ćwiczeń koncentruje się przede wszystkim na partiach mięśni, które uległy osłabieniu podczas ciąży i brały aktywny udział przy porodzie. Są to mięśnie otaczające miednicę, mięśnie nóg i pośladków oraz mięśnie grzbietu. Ćwiczenia te nie tylko przyniosą ulgę twoim zmęczonym i przykurczonym mięśniom, ale również pomogą ci się odprężyć i zrelaksować.

Twoje ciało zaczyna się zmieniać, pozwól mu na to. Zadbaj teraz w szczególności o mięśnie brzucha i jego okolice. Przywrócenie dawnej sprawności mięśni wymaga czasu i cierpliwości.

Sesja z Erin nauczy cię wytrwałości i pomoże ci uporać się ze wszystkimi słabościami. Założony cel to walczyć by wygrać. Nie zwlekajmy, bierzmy się do pracy!

Płytę dvd z ćwiczeniami Erin O'Brien - Fitness po porodzie - kupisz w nowym, przyjaznym dla użytkowników, sklepie FIT.PL

www.fit.pl