Dominuj na treningu z Reebok Cardio Ultra

  Wybierz jedyne buty stworzone specjalnie, by sprostać każdemu energicznemu kopnięciu, skłonowi, podskokowi, czy obrotowi jaki przyjdzie Ci robić na treningu.  
fit.pl
2015-03-06 00:00
Udostępnij
Maksimum wsparcia dla prawdziwych fanatyczek fitness, które ćwiczą nawet 3-5 razy w tygodniu i potrzebują najlepszych butów dostępnych na rynku.
- wsparcie podczas każdego ruchu: TURNZONE
- amortyzacja i sprężystość: TRIFOAM
- stabilizacja: ADAPTAMOVE

Stworzone we współpracy z ekspertami i trenerami LES MILLS
Jedne buty do wszystkiego! Wybierz nowe, uniwersalne buty do ćwiczeń cardio, zapewniające maksymalną wygodę, stabilność i wsparcie.Najnowsza kolekcja Reebok Cardio to innowacyjne obuwie i odzież treningowa, która pomaga kobietom realizować swój sportowy potencjał na zajęciach fitness i świetnie przy tym wyglądać!
Świetnie wygląda, a działa jeszcze lepiej – odzież treningowa na każde zajęcia fitness.
- komfort termiczny: PLAY ICE
- maksymalna oddychalność: ELEMENTY SIATKI
- swoboda ruchów: PŁASKIE SZWY

 

 

Bezpłatne wejścia na zajęcia fitness do każdego zakupu produktów Reebok
Przy każdym zakupie produktu Reeboka w sklepie INTERSPORT otrzymasz wyjątkowy prezent - X darmowych wejść na zajęcia LES MILLS.

LES MILLS to największy na świecie producent grupowych programów treningowych, z których każdego tygodnia korzysta ponad 15 tysięcy klubów fitness na całym świecie i które są prowadzone przez ponad 100 tysięcy instruktorów. LES MILLS stworzył aż 13 programów, z których trzy najbardziej rozpoznawalne to BODYPUMP, SHBAM i BODYCOMBAT.