Ewa Chodakowska pomoże Ci zmienić nawyki i zacząć wszystko od początku

Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce może teraz towarzyszyć Ci każdego dnia! Ewa Chodakowska prezentuje „Kalendarz 2017”, który dzięki codziennym porcjom motywacji pomoże obrać cel i konsekwentnie go realizować. Tytuł ukazał się 28 października nakładem Edipresse Książki
2016-11-10 00:00
Udostępnij
Ewa Chodakowska  pomoże Ci zmienić nawyki i zacząć wszystko od początku

To będzie dobry rok!” – przekonuje na okładce swojego autorskiego „Kalendarza 2017” Ewa Chodakowska i robi wszystko, żeby faktycznie tak było. Na każdej karcie terminarza umieściła motywujące afirmacje, pozytywne myśli i wskazówki. Pomogą one odnaleźć w sobie wewnętrzną siłę, by codziennie stawać się coraz lepszą wersją siebie oraz realizować marzenia. Kalendarz posłuży zarówno osobom, które dopiero stawiają pierwsze kroki na drodze ku zmianom, jak i tym, którzy osiągnęli już sukces. Ewa Chodakowska podkreśla, że każdy zasługuje na szczęście – trzeba mieć tylko odwagę, by o nie zawalczyć.

Trenerka wszystkich Polek” namawia do aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania, przekonując, że zmieniają one całe życie na lepsze, a piękne ciało to tylko skutek uboczny. Wyjaśnia, że dzięki treningom nabieramy pewności siebie, świadomości i siły do pokonywania przeszkód. Ewa Chodakowska pomaga wprowadzić pozytywne zmiany krok po kroku, tak, by szybko się nie zniechęcić. Nie zapomina także o tak ważnych aspektach, jak poczucie własnej wartości, relacje międzyludzkie, miłość, samorealizacja, odpoczynek czy pomaganie innym. Zachęca, żeby być życzliwym wobec siebie i innych oraz poszukiwać wokół siebie tego, co pozytywne. Na czytelników czekają również różne zadania, np. wykorzystanie przerwy w pracy na ruch, sporządzenie listy swoich dobrych cech czy codzienne uśmiechanie się do siebie w lustrze. Autorskie przemyślenia i porady Ewy Chodakowskiej mogą stanowić motywujące motto na dany dzień, dlatego warto sięgać po kalendarz każdego dnia i w chwilach zwątpienia.

Nie zazdrość nikomu tego, jakie ma życie. Skup się na dobru i zapracuj na życie, jakiego pragniesz.

Zostałam wychowana w domu, w którym zawsze słyszałam: „Szanuj drugiego człowieka tak, jakbyś sama chciała być szanowana”.

Po aktywnym wypoczynku, pora na aktywny tydzień. Zadbaj o to, żeby każdy dzień zawierał coś, co sprawi ci przyjemność. Nie krzyw się, kiedy w kalendarzu widzisz poniedziałek.

Nowy dzień jest nowym początkiem. Sama tworzysz swoje myśli. Od ciebie zależy, jak wpłyniesz na swoje samopoczucie. Kiedy spada twój poziom energii – ćwicz!

Kobiety od kilku lat pracujące z moimi programami treningowymi przechodzą fantastyczną metamorfozę. Rosną w siłę, jakiej dotychczas nie znały. Nabierają odwagi, zaczynają mówić: chcę, zasługuję, zrobię to dla siebie!

Zakupy spożywcze rób maksymalnie raz w tygodniu. Wcześniej przygotuj dokładną listę zakupów, porządkując ją według poszczególnych produktów. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, biegając pomiędzy sklepowymi półkami.

 

„Kalendarz 2017” sprawdzi się jako klasyczny i praktyczny terminarz. Na każdej stronie znajduje się wiele miejsca na notatki, plany, wspomnienia, refleksje, postanowienia, cele czy postępy. Nie zabrakło także informacji o imieninach i najważniejszych świętach. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi można go zabierać ze sobą, zmieści się bowiem m.in. do damskiej torebki, natomiast twarda oprawa dodaje mu wytrzymałości.

Całość uzupełniają prywatne zdjęcia Ewy Chodakowskiej z domowego zacisza, treningów i podróży. Na wielu z nich widać piękną sylwetkę autorki, która dodatkowo zmotywuje do aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania.

 

Kalendarz jest dostępny m.in. w dobrych księgarniach, salonach Empik, na Bebio.pl i Hitsalonik.pl.

 

O autorce:

Ewa Chodakowska – najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce. W ciągu ostatnich 5 lat rozkochała Polki w treningu. Jest dla nich nie tylko trenerką, ale także coachem. Dzień w dzień niezłomnie motywuje je, by były lepszą wersją samej siebie. Określana mianem „trenerki wszystkich Polek” czy „królowej fitnessu”, jest także jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Jej książki i płyty DVD nie schodzą z list b
 estsellerów, a na oficjalnym fanpage'u ma prawie 2 miliony fanów. Dwa i pół roku temu na warszawskim Mokotowie ruszyło jej autorskie studio fitness Be Active. Wydała 15 DVD z programami treningowymi. Ma na swoim koncie rekord Guinnessa w największym otwartym treningu fitness oraz cykliczne warsztaty fitness, które nieprzerwanie gromadzą tłumy w Polsce i zagranicą od ponad 2 lat. Ewa prowadziła także program telewizyjny „Be Active. Ewa Chodakowska” na kanale Kuchnia+. Na stałe gości na łamach prasy i telewizji jako ekspert z zakresie aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania. Od czerwca 2015 roku jest redaktor naczelną miesięcznika Be Active, będącego jej autorskim projektem. Autorka książki „Myślnik. Twój codzienny motywator”, który ukazał się nakładem Edipresse Książki w maju 2016 roku.