PREMIERA książki "Planer lifebalance". KONKURS!

Prowadzisz siedzący tryb życia, a twoja aktywność kończy się na przejściu z biura na parking? Jeśli chcesz to zmienić, ale nie wiesz jak, sięgnij po Planer #lifebalance i poznaj 12 małych kroków, które pozwolą ci w uporządkowany sposób skutecznie wpleść zdrowe nawyki w twoją codzienność. A przy okazji zrzucić kilka zbędnych kilogramów
2019-06-05 00:00
Udostępnij
PREMIERA książki

 

KONKURS! Wygraj jeden egzemplarz książki Planer #lifebalance!

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Czym jest dla Ciebie Lifebalance?

Odpowiedzi przysyłajcie na adres: konkurs@fit.pl, z dopiskiem planer.

Konkurs trwa: 05.06.2019 - 12.06.2019

 KONKURS ZAKOŃCZONY:

Planer wędruje do: dominika_swietoletka@

Gratulujemy :)

----

Planer #LIFE BALANCE - o książce

Dziesięć tysięcy kroków dziennie dzieli cię od znacznej poprawy twojego zdrowia fizycznego i psychicznego. Badania dowodzą, że taki spacer pozwala spalić około 2 kg tłuszczu w ciągu roku. Oprócz tego zmniejsza ryzyko przeziębienia aż o 50%, a objawy depresji nawet o 36%! Sięgnij po Planer #lifebalance i przekonaj się, że ta aktywność to wcale nie aż tak dużo, lecz tylko tyle. 

Ewolucja, nie rewolucja

Kontrola liczby kroków to nie jedyna wskazówka pomocna w zmianie stylu życia. Autorki na kolejnych 12 tygodni przygotowały 12 niewielkich zmian, które przynoszą ogromne efekty. Dzięki sugestiom zawartym w planerze skutecznie i niemal niezauważalnie można wpleść je w swoją codzienność. Cały proces rozpoczyna się od obserwacji siebie. W środku znajduje się miejsce zarówno na zapisanie codziennych lub tygodniowych celów, harmonogramu dnia, jak i na własne notatki i przemyślenia. Nie zabrakło również sekcji umożliwiającej monitorowanie swoich zachowań i dotychczasowych nawyków, takich jak ilość wypitych płynów, godziny snu czy aktywność fizyczna.

(work)lifebalance

Mimo że planer przygotowany przez dietetyczkę i fizjoterapeutkę kierowany jest przede wszystkim do osób prowadzących siedzący tryb życia, to stanowi on idealne rozwiązanie tak naprawdę dla każdego, kto chce wprowadzić zdrowe zmiany w swoim życiu. Obok narzędzi do obserwacji i monitorowania postępów zamieszczono w nim także wskazówki i triki na zwiększenie aktywności fizycznej, propozycje prostych ćwiczeń, które można wykonać również w biurze, najważniejsze zasady racjonalnego odżywiania, plan posiłków i listę zakupów, które można wyciąć i zachować. Niezależnie od tego, jak bardzo napięty jest twój grafik, z pomocą tego planera uda ci się wypracować w swoim życiu nawyki, które wyjdą ci na zdrowie.

***
bLife to duet składający się z dietetyczki mgr inż. Ludmiły Podgórskiej-Stawieckiej i fizjoterapeutki mgr Marty Waszkiewicz. Autorki prowadzą warsztaty edukacyjne zwiększające świadomość na temat zachowań prozdrowotnych w życiu codziennym oraz warsztaty specjalistyczne dla pacjentów chorujących na otyłość, pacjentów poddawanych chirurgicznemu leczeniu otyłości, pacjentów onkologicznych i ich rodzin. Propagują zdrowy styl życia nie tylko wśród podopiecznych, ale również wśród swoich bliskich.

planer_srodki2

Fit.pl o książce Planer #lifebalance

Planer #lifebalance to przeowdnik przez 12 tygodni zmiany Twojego stylu życia. Krok po kroku prowadzi czytelnika do zmian na lepsze. Autorki nie proponują tu rewolucyjnych zmian w życie czy przejścia na drakońskie diety. Przede wszystkim pokazują, jak małymi krokami dojść do celu. Mamy tu jedynie podział na dni tygodnia, bez dat, dzięki czemu sama decydujesz, kiedy zaczynasz swoje życie na lepsze.

Każdego dnia musisz wprowadzić małą zmianę, która przybliży Cię do wyznaczonego celu. Planer jest przeznaczony zarówno dla osób, które chcą podjąć próbę zmiany swojego życia na lepsze, jak i dla osób, które są na początku tej drogi. Osobom, które już zaczęły działać planer również przypadnie do gustu.

Każdy dzień zawiera wskazówki, jak zwiększyć swoją aktywność czy przedstawia proste ćwiczenia, ktorych wykonanie nie zajmie dużo czasu. Autorki pokazują, że zmiana na lepsze wcale nie zajmuje dużo czasu, wystarczy wprowadzenie małych troków, by w natłoku obowiązków znaleźć czas na aktywność fizyczną czy zmienić swój sposób odżywiania się. 

Planer #lifebalance jest wykonany bardzo estetycznie, a przy tym jest dosyć lekki. Zmieści się do kobiecej torebki czy męskiej aktówki, dzięki czemu możemy mieć go zawsze przy sobie. Planer zawiera miejsce na własne notatki i przemyślenia, jednocześnie dając ogląd na całościowe postępy, które robimy. Każdy dzień to nie tylko rozpiska godzinowa, ale również zaznaczenie godzin posiłków, odbytej aktywności, wypitych płynów czy celów, które chcemy danego dnia osiągnąć.

Planer #lifebalance to doskonała opcja dla osób, które chciałyby zmnienić swoje życie na lepsze, ale nie wiedzą do końca jak to zrobić. Autorki pokazują, że planowanie zdrowych nawyków nie musi być nudne, może być przyjemnością, ba nawet przyjemnym rytuałem.

--

Regulamin Konkursu Planer #lifebalance

 

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu ”Planer #lifebalance" zwany dalej konkursem, jest Fit.pl Sp. z o. o.
1.1. Fundatorem nagród w Konkursie jest wydawnictwo Laurum

zwany dalej „Fundatorem”.

2. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27) i nie podlega regułom zawartym w ww. Ustawie, Rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy.
3. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Konkurs organizowany jest na stronie http://www.fit.pl serwisu z grupy FIT.pl. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa od dnia  05 czerwca  2019 do dnia 12 czerwca 2019 roku, do godz. 24:00.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Zgłoszenia w konkursie mogą dokonywać wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora konkursu oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu konkursu.
3. Wzięcie udziału w Konkursie oznacza zgodę Uczestnika na przechowywanie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w zakresie niezbędnym do prawidłowej współpracy z Organizatorem oraz w celach związanych z Konkursem.
4. Dane osobowe, o których mowa w ust. 3 są przetwarzane przez FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9, wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia Konkursu, to jest w celu identyfikacji uczestnika Konkursu, wydania nagrody zwycięzcy i ewentualnie publicznego podania imienia i nazwiska zwycięzcy Konkursu – nie dłużej niż przez okres przeprowadzania Konkursu i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.

3. ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem konkursu na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, może być każda osoba fizyczna, która od dnia 5 czerwca 2019 do dnia 12 czerwca 2019, do godz. 24:00 dokona zgłoszenia uczestnictwa w konkursie.
2. Zgłoszenie uczestnictwa polega na wykonaniu zadania konkursowego oraz przesłaniu zgłoszenia zatytułowanego „planer” na adres e-mail: konkurs@fit.pl
3. Zadanie konkursowe uczestników: Czym jest dla Ciebie pojęcie lifebalance? Do wygrania książka pt. "Planer #lifebalance"
Wygrają najciekawsze odpowiedzi. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców. 
4. Każde przesłane zgłoszenie na adres konkurs@fit.pl z tytułem maila „planer" w trakcie trwania konkursu będzie rejestrowane w systemie elektronicznym Organizatora, jako jedno uprawnienie do nagrody konkursowej. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz.
5. Każdy uczestnik, który dokonał prawidłowego zgłoszenia udziału w konkursie, może ubiegać się o nagrodę, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
6. W dniu 13 czerwca 2019 specjalnie powołana przez Organizatora komisja konkursowa wybierze najciekawsze odpowiedzi konkursowe wyłaniając zwycięzcę.

4. NAGRODY

1. Nagrodą w konkursie jest książka pt. "Planer #lifebalance"

2. Nagrody w konkursie zostaną wydane nagrodzonym uczestnikom konkursu zgodnie z przepisami prawa podatkowego. Nagrody zostaną wydane w terminie wskazanym w regulaminie konkursu
3. Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o podatku dochodowym, wolna od podatku dochodowego jest wartość wygranych w konkursie.

5. ZASADY WYŁONIENIA ZWYCIĘZCY I WYDANIE NAGRODY

1. Wyłonienie zwycięzców w konkursie przeprowadzone zostanie przez specjalnie powołaną komisję konkursową w dniu 13 czerwca 2019 roku.
2. W przyznaniu nagród biorą udział wszystkie zgłoszenia zarejestrowane od dnia 5. 06.2019 do dnia 12.06.2019, do godz. 24:00.
3. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność odpowiedzi, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.
5. Zwycięzcy nagród zostaną powiadomieni drogą mailową w terminie do 5 dni roboczych od dnia ich wyłonienia, pod adresem e-mail, z którego zostało dokonane zgłoszenie.
6. Organizator zastrzega, że powiadomienie zwycięzcy o wygraniu nagrody, nastąpi wyłącznie w formie opisanej powyżej i tylko taka forma powiadomienia stanowi podstawę roszczenia o wydanie nagrody.
7. Organizator zastrzega, że nie będzie informował pozostałych uczestników konkursu o braku wygranej droga mailową.
8. Organizator zastrzega, iż nie wypłaci równowartości nagród w gotówce.
9. Dane zwycięzcy będą udostępnione do wglądu w siedzibie Organizatora. Organizator zastrzega sobie możliwość publikacji danych zwycięzcy oraz treści jego odpowiedzi na pytanie konkursowe m.in. na stronie www.fit.pl
10. Za pomocą wiadomości email potwierdzającej wygraną zwycięzca zostanie poinformowany, że w terminie 3 dni roboczych od powiadomienia o wygranej powinien potwierdzić za pomocą wiadomości email dane osobowe oraz oświadczenie o pełnoletniości i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z niniejszym konkursem oraz, że nie dotyczą go zastrzeżenia pkt. 2 rozdział 2 niniejszego regulaminu. W treści maila Zwycięzca powinien podać model wybranego przez siebie obuwia oraz rozmiar.
11. Po otrzymaniu przez Organizatora informacji dot. wygranej oraz danych adresowych, o których mowa w punkcie 10, nagrody zostaną wysłane zwycięzcom pocztą lub kurierem w terminie wyznaczonym przez Organizatora jednak nie później niż 14 dni od daty przysłania maila o którym mowa w pkt. 9 rozdział 2 niniejszego regulaminu
12. Nagroda niewydana w konkursie z przyczyn leżących po stronie zwycięzcy pozostaną w dyspozycji Organizatora.

6. NADZÓR NAD PRAWIDŁOWOŚCIĄ PRZEPROWADZENIA KONKURSU

1. Organem dokonującym weryfikacji przyznania nagrody oraz decydującym o przyznaniu nagrody, o których mowa w pkt. 4.1, będzie komisja konkursowa.
2. Komisja konkursowa składa się z 3 członków powołanych przez Organizatora.
3. Komisja konkursowa dokonując weryfikacji zgłoszeń konkursowych, weźmie pod uwagę prawidłowość przesłanych zgłoszeń zgodnie z niniejszym regulaminem oraz kryterium oryginalności wykonania zadania konkursowego.

7. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia konkursu uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania konkursu, jednakże nie później niż w terminie 31 dni od ostatecznego dnia wydania nagród. O zachowaniu terminu do wniesienia reklamacji decyduje data stempla pocztowego.
2. Pisemna reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres uczestnika i ewentualnie numer telefonu kontaktowego, a także dokładny opis i powód reklamacji, adres email, z którego wysłane zostało zgłoszenie, treść wysłanego zgłoszenia, datę i godzinę wysłanego zgłoszenia.
3. Reklamacja winna być zgłoszona na adres Organizatora. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni roboczych, od daty ich otrzymania przez Organizatora.
4. Organizator rozpatrywać będzie reklamacje na podstawie regulaminu.
5. Uczestnik o decyzji Organizatora zostanie powiadomiony listem poleconym, wysłanym na adres wskazany w reklamacji w terminie 7 dni od dnia rozpatrzenia reklamacji.

8. OGRANICZENIE ROSZCZEŃ

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność odbioru nagrody z przyczyn leżących po stronie zwycięzców konkursu.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie dokonane zgłoszenia przez uczestników konkursu.

9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin konkursu dostępny będzie w biurze Organizatora: FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9 oraz www.fit.pl
2. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
Wszelkie spory i roszczenia wynikłe z realizacji postanowień niniejszego Regulaminu rozstrzygać będzie sąd powszechny właściwy ze względu na siedzibę Organizatora.
3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdować będą przepisy powszechnie obowiązującego prawa.