Chcesz mieć figurę jak Joanna Koroniewska? Zacznij biegać i jeść ekologiczne produkty!
fit.pl
2013-07-03 00:00
Udostępnij
Fit sylwetka jest sexy
Joanna Koroniewska znalazła klucz do idealnej sylwetki i świetnego samopoczucia. Gwiazda serialu „M jak miłość” zaczęła uprawiać jogging i jeść ekologiczną żywność.
Dzięki regularnym treningom aktorka pozbyła się zbędnych kilogramów i  poprawiła swoją formę. Dodatkową zaletą biegania jest komfort psychiczny. Odkąd biega łatwiej radzi sobie ze stresem. Wysiłek fizyczny jest skutecznym lekarstwem na smutki i kiepski nastrój. Trening dodają jej energii i leczą chandrę.
Aktorka w jednym z wywiadów zdradziła, że teraz  biega codziennie lub co drugi dzień po kilkanaście kilometrów, ale swoją przygodę z joggingiem  zaczynała od 30-minutowych marszobiegów. Przez kilka tygodni przygotowywała swój organizm do dużego wysiłku, żeby nie nabawić się kontuzji.
 Koroniewska przyznała, że do bieganie namówił ją jej partner Maciej Dowbor, który bierze udział w triathlonach. Prezenter zachwyca kondycją i budową atlety, dzięki aktywnemu trybowi życia.
Oprócz biegania zmieniała swój sposób odżywiania. Koroniewska przygotowuje posiłki wyłącznie z ekologicznych produktów. Warzywa, owoce czy mięso  są droższe, ale zdrowsze.
Aktorka jest bardzo dumna z tego jak wygląda, bo wreszcie czuje się seksownie i lekko. Nie boi się zakładać obcisłych sukienek, w których wygląda bardzo seksownie.
Koroniewska zdaje sobie sprawę,  żeby utrzymać idealną sylwetkę, nie może zrezygnować z biegania, a wysiłek fizyczny musi iść w parze ze zdrowym odżywianiem, ponieważ w tym tkwi sekret zdrowia i urody.

www.fit.pl