Wiosna to idealna pora dla miłośników golfa. Dlatego już czas najwyższy pomyśleć o obowiązkowym sprzęcie i bezwzględnie wymaganym stroju, który jest częścią tradycji tego sportu. Etykieta golfa opisuje zasady zachowania się na polu golfowym oraz ubiór. Firma PUMA, w tym sezonie, stworzyła specjalną kolekcję dla golfiarzy.
fit.pl
2006-04-18 00:00
Udostępnij
Golf z Pumą
pumaWiosna to idealna pora dla miłośników golfa. Dlatego już czas najwyższy pomyśleć o obowiązkowym sprzęcie i bezwzględnie wymaganym stroju, który jest częścią tradycji tego sportu. Firma PUMA, w tym sezonie, stworzyła specjalną kolekcję dla golfiarzy.sukienka puma

Etykieta golfa opisuje zasady zachowania się na polu golfowym oraz ubiór. Strój jest wyraźnie określony. Zabrania noszenia typowych T-shirtów, jeansów oraz bluz sportowych. Konieczna jest koszulka z kołnierzykiem, białe skarpetki i spodnie najlepiej z paskiem. Wszystkie te wymogi spełnia nowa kolekcja strojów firmy Puma, specjalna do gry w golfa. Projektanci wzbogacili typowe golfowe ubiory, które dzięki temu stały się bardziej nowoczesne i atrakcyjne.

W kolekcji tej znajdziemy odzież zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Buty, niezwykle wygodne spełniają wszelkie wymogi. Podeszwa posiada specjalne miękkie kolce, które nie niszczą trawy na polu golfowym. Obuwie  golfowe  zdecydowanie jednak nie nadaje sie do chodzenia po ulicy.

Dla mężczyzn zaprojektowano całą masę koszulek z kołnierzykiem, spodni do kolan oraz kurtek przeciwdeszczowych. Kobiety na polu golfowym, mogą  poczuć się trochę jak na pokazie mody. Firma Puma specjalnie dla nich stworzyła bardzo gustowne krótkie spódniczki i sukienki.torba puma

Projektanci Pumy pomyśleli również o akcesoriach, niezbędnych każdemu zawodowemu golfiarzowi. Specjalnie dla nich przygotowali torby, przeciwsłoneczne daszki na głowę oraz parasolki. Wszystko w typowo golfowych kolorach, bieli i zieleni.

www.fit.pl