Czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska po urodzeniu piątego dziecka będzie miała figurę modelki?
fit.pl
2008-12-31 00:00
Udostępnij
Grażynka coraz szczuplejsza

Czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska po urodzeniu piątego dziecka będzie miała figurę modelki? Wszystko na to wskazuje i idzie w tym kierunku.

Od jakiegoś czasu jesteśmy świadkami metamorfozy aktorki. Serialowa Grażynka z „Klanu” stopniowo zmieniała fryzurę i traciła na wadze. Jej nowy wizerunek to ciemne włosy i szczupła figura.


Aż trudno uwierzyć, że to sylwetka kobiety, która urodziła piątkę dzieci. Królikowska jest dowodem na to, że ciążowe kilogramy można zrzucić w zdrowy sposób, ćwicząc i stosując dietę.


Do odchudzenia zmobilizował aktorkę telewizyjny program „Co mam do stracenia”, którego aktorka była prowadzącą. Bohaterowie programu na oczach widzów zmieniali swój sposób ożywiania, zaczynali jadać dietetycznie i ćwiczyli, by stracić na wadze. Jej też udzieliła się atmosfera wyścigu w odchudzaniu i motywacja ze strony trenerów.


Najważniejszym krokiem w diecie aktorki, dzięki któremu straciła 15 kilogramów, było ograniczenie chleba, a następnie całkowite jego odstawienie. W ten sam sposób odchudza się również mąż aktorki, Paweł Królikowski. To właśnie dzięki niemu w rodzinie aktorskiej chleb jada się sporadycznie.

www.fit.pl