fit.pl mobile logo

Jacek Kawalec nie zatańczy fokstrota

W „Tańcu z gwiazdami” zostało już tylko pięć par. Po ostatnim, ósmym już odcinku z programem pożegnali się Jacek Kawalec i Blanka Winiarska.
W „Tańcu z gwiazdami” zostało już tylko pięć par. Po ostatnim, ósmym już odcinku z programem pożegnali się Jacek Kawalec i Blanka Winiarska. Parą numer 1 tego odcinka byli Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino, którzy dostali maksymalne noty od sędziów (40 pkt.) i najwięcej głosów poparcia od widzów.

Zanim jednak rozpoczęła się rywalizacja na parkiecie, mieliśmy okazję zobaczyć występ popularnego zespołu Maraquess. Muzycy zaśpiewali dwa przeboje – „El Temparamento” i „Vayamos Companeros”, pochodzące z albumu zatytułowanego „Frenetica”. Towarzyszył im taneczny występ grupy Hot Gossip.

Po tym gorącym początku przyszedł czas na taneczne zmagania. Tym razem uczestnicy programu musieli się zmierzyć z dwoma bardzo wyrazistymi tańcami – ognistym tangiem i romantyczną rumbą.

Mistrzowskie tango, jedno z najlepszych we wszystkich edycjach programu (jak stwierdził Robert Galiński), zatańczyła Justyna Steczkowska ze Stefano Terrazzino. – To był teatr tańca, bombonierka z brylantem w środku – zachwycał się Galiński. I faktycznie, było na co popatrzeć. Piękna, czerwona suknia Justyny, ciekawa choreografia oraz przepiękne wykonanie zaowocowały czterema „dziesiątkami” od jurorów. To były najwyższe noty tego wieczora.

Najładniejszą rumbę zaprezentowali Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin. Iwona Pavlović stwierdziła, że był to „kawał dobrej rumby” i chwaliła Mateusza za to, jak „pięknie miotał Ewą”. Za swój taniec otrzymali od sędziów dużo, bo aż 38 punktów. Niestety widzowie nie docenili kunsztu i wspaniałej choreografii i oddali na tą parę mało głosów, co zaowocowało dopiero czwartym miejscem w końcowej klasyfikacji.

Sędziom podobało się również tango Ani Guzik i Łukasza Czarneckiego – zwłaszcza początek, zatańczony na stole. Dalsza część tanga również była niczego sobie – co docenili i sędziowie (36 punktów) i widzowie (drugie miejsce w końcowej klasyfikacji).

[-------]

Teraz przejdźmy do „klap” tego wieczoru. Piotr Galiński nie szczęd krytyki zwłaszcza Isis Geee i Jackowi Kawalcowi. Isis Gee i Żora Koroliow rzeczywiście „przekombinowali” – nie dość, że tańczyli tango ubrani w stroje stylizowane na starożytny Rzym, to na dodatek do piosenki „Living on My Own” zespołu Queen, która zupełnie nie pasowała do tanga. Ich występ był prawdziwą udręką. – Tango nie powinno być osadzone w takich realiach – skwitował Galiński.

Oberwało się również Jackowi Kawalcowi i Blance Winiarskiej. – Pan Kawalec rumby tańczyć nie umie – stwierdził Galiński. Faktycznie nie był to może najlepszy występ – sporo do życzenia pozostawiała technika tańca, praca nóg i inne elementy. Jednak ocena Galińskiego (4) chyba była zbyt surowa. Nawet Iwona Pavlović dała tym razem trochę więcej (6). Widzom też chyba się nie podobało, bo oddali najmniej głosów na Jacka i Blankę, w efekcie czego musieli się pożegnać z programem.

Niezbyt dobrze powiodło się także Rafałowi Bryndalowi i Magdalenie Soszyńskiej. W poprzednim odcinku niespodziewanie dostali 40 punktów i zakończyli program na pierwszym miejscu, ale w tym nie było już tak kolorowo. Ich rumba nie była zbyt rewelacyjna, jednak widzowie lubią Bryndala i zapewnili mu udział w kolejnym odcinku.

Prawdziwym hitem tego odcinka był freestyle w wykonaniu wszystkich par, utrzymany w klimacie lat sześćdziesiątych. Wszyscy zostali pochwaleni przez jurorów za postępy, jakie poczynili od początku programu.

Za tydzień czeka nas paso doble, fokstrot i walc angielski w wykonaniu wszystkich par.

Nr
pary

Para

Punkty
sędziów

Ranking
sędziów

Ranking
widzów

Suma punktów
rankingowych

Klasyfikacja
 1 Daria i Robert          
 2 Jacek i Blanka  28 3 1 4 6 msc. 
 3 Halina i Robert           
 4  Mateusz i Ewa 38 5 2 7 4 msc.
 5 Isis i Żora  25 1 3 4 5 msc. 
 6  Rafał i Magdalena 26 2 5 7 3 msc. 
 7 Helena i Milan           
 8 Tomasz i Amy           
 9 Sandra i Michał           
 10 Krzysztof i Kamila           
 11 Anna i Łukasz  36 4 4 8 2 msc. 
 12  Jacek i Dominika          
 13 Justyna i Stefano  40 6 6 12 1 msc. 
 14 Adam i Alesya           

(KBK)
www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl