fit.pl mobile logo

Jagna Marczułatis - bez szans na finał!

To już półmetek 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". W ósmym odcinku nie zabrakło jak zwykle tanecznych emocji i zaskakujących ocen jury. Z odcinkiem pożegnała się Jagna Marczułajtis a najlepszym tancerzem okazał się Bilguun Ariunbataar
jagna krzysztof2Tym razem gwiazdy zatańczyły do filmowych hitów ze starego kina, a gwiazdą wieczoru okazała się sama prowadząca. Natasza Urbańska zatańczyła fragment musicalu o Poli Negri, w której gra główną rolę.

Pierwsza para Kacper Kuszewski i Ania Głogowska zatańczyli walca wiedeńskiego, który zgromadził mocne 38 punktów i przychylne oceny jury.

Tuż po nich jive'a zatańczyli Jan Kliment i Weronika Marczuk. Im również sprzyjały oceny jury i dobre noty od sędziów, choć nie padła magiczna 40. 36 punktów od sędziów pozwoliło im spokojnie czekać na werdykt od widzów.

Kolejnym walcem wiedeńskim w tym odcinku pochwalili się Katarzyna Pakosińska i Stefano Terrazzino. Zjawiskowy walc, choć przyniósł doskonałe oceny, zgromadził tym razem 33 punkty.

Pierwszą cha-chę tego wieczoru zaprezentowali Jagna Marczułąjtis-Walczak i Krzysztof Hulboj. Para zatańczyła trudny choreograficznie układ jednak brak rytmiki według Piotra Galińskiego przesądziła o niskich notach. Para otrzymała 26 punkty.

Nieźle w tym odcinku zaprezentowali się Michał Szpak i Paulina Biernat. Para zatańczyła energetyczną rumbę, która zgromadziła 33 punkty.

Przedostatnią parą wieczoru okazali się Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. W przypadku tej pracy jury nie było całkowicie zgodne. Piotr Galiński wychwalał zdolności taneczne Kasi, tymczasem Janusz Józefowicz wyraźnie miał zastrzeżenia do obrotów i zbyt małej dawki szaleństwa na parkiecie. Skrajne oceny przełożyły się również na wynik. Para otrzymała 34 punkty.

Triumfatorem ósmego odcinka okazał się Bilguun. Sympatyczny Mongoł coraz bardziej zdobywa serca jury i widzów. Tango Bila i Jnji Lesar do piosenki "serce" zdobyło pierwszą 40. w tym odcinku i znakomite oceny jury.

Tuż po wykonaniu zbiorowego foxtrota, pary usłyszały werdykt wieczoru. Według jury i widzów najsłabiej zatańczyła Jagna Marczułajtis i Krzysztof Hulboj, tej pary nie zobaczymy w kolejnych zmaganiach o kryształową kulę.

www.taniec.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl