Wyjątkowa dbałość o jakość oraz nowoczesna konstrukcja ubrań firmy Impala przyczynia się do zwiększenia komfortu ćwiczeń.
fit.pl
2006-07-25 00:00
Udostępnij
Jakość strojów Impali
Wyjątkowa dbałość o jakość oraz nowoczesna konstrukcja ubrań firmy Impala przyczynia się do zwiększenia komfortu ćwiczeń. Projekty wykonane są przez specjalistów z branży odzieży sportowej, którzy łączą klasyczną linię, zapewniającą wygodę, z najnowszymi trendami mody fitness.

Odzież firmy Impala charakteryzuje się dobrą jakością i komfortem użytkowania. Dzianina, używana do produkcji strojów Impali, wykonywana jest z najwyższej klasy przędzy, sprowadzanej najczęściej ze Szwajcarii oraz oryginalnej Lycry, produkowanej przez koncern Dupont. Użyte barwniki (zwykle sprowadzane z Włoch) dają gwarancję trwałości koloru, nawet po kilkunastu praniach. Nici, wykorzystywane do szycia ubrań Impala, zapewniają optymalną elastyczność i trwałość nawet w najcięższych warunkach użytkowania. Miejsca szczególnie narażone na uszkodzenie są specjalnie wzmacniane. Szwy są tak rozplanowane i wykonane, żeby nie powodować otarć lub uczucia uwierania. Gumy są wszywane, metka daje się łatwo usunąć, znaczek Impala jest haftowany i nie zmienia swojego wyglądu po wielokrotnych praniach.

Poszczególne modele, przed wprowadzeniem na rynek, są testowane przez instruktorki fitness. Ich uwagi i sugestie wpływają są uwzględniane przy konstrukcji danego modelu, aż do momentu pełnej akceptacji.

Oryginalna Impala nie jest sprzedawana w Polsce, w sklepach detalicznych. Produkty Impali można nabyć w wybranych fitness klubach lub na stronie internetowej firmy.imapala5impalaimpala1

impala4impala3impala2

 

www.fit.pl