Jatomi Fitness świętuje Międzynarodowy Dzień Sportu

6 kwietnia z okazji międzynarodowego dnia sportu w klubach Jatomi Fitness w całej Polsce wygrać można darmowy udział w Men Expert Survival Race - ekstremalnych miejskich biegach z przeszkodami.  
fit.pl
2016-04-04 00:00
Udostępnij
Jatomi Fitness świętuje Międzynarodowy Dzień Sportu

W najbliższą środę – 6 kwietnia – sieć Jatomi Fitness zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z oferty klubu w ramach dnia otwartego oraz wzięcia udziału w konkursie. Skierowany jest on zarówno do obecnych klubowiczów, jak i osób, które odwiedzą placówki Jatomi Fitness po raz pierwszy.

Nagrodą w konkursie jest udział w biegu z przeszkodami Men Expert Survival Race w jednym z trzech miast: Warszawie, Wrocławiu lub Poznaniu, na wybranym przez siebie dystansie. Konkursy odbędą się we wszystkich klubach sieci podczas zajęć grupowych „Warrior”. 

Jatomi Fitness
Jatomi Fitness z 37 klubami jest największą siecią fitness w Polsce. Pozostałe kluby zlokalizowane są w Czechach, Rumunii, Turcji, Indonezji, Malezji i Tajlandii. Celem firmy jest dostarczenie klubowiczom najlepszej obsługi w zakresie fitnessu i zdrowego stylu życia. Kluby Jatomi oferują najwyższej jakości sprzęt siłowy i cardio, autorskie, zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi zajęcia grupowe oraz indywidualne podejście do obsługi klienta rozumiane jako pełne wsparcie nie tylko w czasie ćwiczeń w klubie, ale też przed pojawieniem się w nim oraz po skończonym treningu.

Men Expert Survival Race
Men Expert Survival Race to cykl ekstremalnych miejskich biegów z przeszkodami organizowany od 2014 roku w największych miastach w Polsce. W 2016 roku imprezy biegowe, poszerzone o nową, całodniową formułę „Sport Festiwalu” będą miały miejsce we Wrocławiu, w Warszawie oraz w Poznaniu. Survivalowcy, którzy zdecydują się na start, mogą wybrać jeden z trzech dystansów dostosowanych do ich możliwości: 3km, 6km lub 12km. Liczba przeszkód na trasach to kolejno: 15, 30 i 50. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz zapisów na biegi można znaleźć na stronie www.survivalrace.pl.

Dodatkowe informacje:
Magdalena Kotuła
Group Communications and Events Manager
Magdalena.kotula@jatomi.com
tel.: 504-232-638