Jurorkę „Top Model” poproszono o dietę

Karolina Korwin-Piotrowska zanim będzie oceniać wygląd uczestniczek telewizyjnego programu, sama musi popracować nad swoją figurą
fit.pl
2011-08-17 00:00
Udostępnij
Jurorkę „Top Model” poproszono o dietę
korwin tekstPiotrowska od czasu kiedy została jurorką w pierwszej edycji „Top Model. Zostań modelką” przeszła widoczną metamorfozę. Jej wygląd bardzo się zmienił – nowy styl ubierania się, odmładzająca fryzura, dopasowany makijaż...Dziennikarka nawet zaczęła stosować dietę i ćwiczyć. Wystarczyło ograniczyć białe pieczywo i słodkie bułeczki na drugie śniadanie, żeby zmieścić się w mniejszy rozmiar ubrań.

Jednak po zakończeniu programu Piotrowska znów wróciła do złych nawyków żywieniowych i przytyła. Choć fałdki na brzuchu starała się zatuszować luźnym strojem, nie dało się ich do końca ukryć. Nowe kilogramy u dziennikarki zauważyli producenci „Top Model”, którzy zasugerowali jej, żeby lepiej dbała o figurę.

Przez najbliższych kilka miesięcy nad jej wyglądem będzie czuwał dietetyk i osobisty trener. Piotrowska ma przejść na dietę białkową i być bardziej aktywna fizycznie. W swój terminarz musi teraz wpisać siłownię, basen i pilates. Jurorka cieszy się, że będzie współpracować z fachowcami. Wierzy w powodzenie tej „akcji”, chociaż zdaje sobie sprawę, że nigdy nie będzie wyglądać jak Anja Rubik czy Magdalena Mielcarz, ale na pewno chce ważyć mniej niż teraz.

Powodzenia!

www.fit.pl