Siostra słynnej Joanny „Dżoany” Krupy  podczas pobytu w Polsce nie chce przytyć. A może tak się stać, bo dziewczyna raczej nie będzie mieć czasu stołować się w domu, a jedzenie na mieście jest tuczące i niezdrowe
fit.pl
2011-08-10 00:00
Udostępnij
Marta Krupa boi się przytyć w Polsce
marta tekstMłodsza siostra prowadzącej polską wersję „Top Model”  wystąpi w jesiennej edycji „Tańca z gwiazdami”. Marta, która od tygodnia jest w kraju, zamieszkała z Joanną.

Uczestniczka tanecznego show zdaje sobie sprawę, że przygotowania do programu wymuszą na niej stołowanie się na mieście, czego Marta nie praktykuje w Stanach. Uważa, że domowe posiłki są zdrowsze, bo wiadomo z jakich produktów są przygotowywane. W restauracjach nie zawsze dietetyczne posiłki są rzeczywiście fit, a warzywa świeże i pełnowartościowe.

Marta obawia się o swoją wagę. Mimo, że jest zwolenniczką zdrowego odżywiania, z braku czasu może skusić się na pizzę, kebaba czy frytki. 25-latka chce też unikać restauracji z polskim jedzeniem, chociaż uwielbia rodzimą kuchnię. Jej wielkim przysmakiem są pierogi. Gdy tylko zobaczy  je w menu, od razu zamawia. Tak samo jest z naleśnikami z serem i dżemem. Starsza siostra uspokaja ją, że jeszcze nikt nie przytył podczas treningów do programu. Intensywne nauka tańca spali każdą zbędną kalorię.

Jakie są kulinarne upodobanie Marty?

Na co dzień Marta jada przede wszystkim chude białe mięso z grilla, mixy owców morza i sałatki ze świeżych i ekologicznych  warzyw. Obowiązkowo każda z nich jest doprawiona ziołami i skropiona oliwą z oliwek. Do tego pija dużo wody mineralnej i soki ze świeżo wyciskanych owoców. Marta uważa, że odstawiając słodkie napoje gazowane, kawę, a nawet kupne soki owocowe jest w stanie utrzymać szczupłą sylwetkę.

Pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami już 4 września. Wtedy to zobaczymy jak Marta radzi sobie na parkiecie. W jednym z wywiadów powiedziała, że lubi tańczyć, ale to nie znaczy, że umie!

www.fit.pl