fit.pl mobile logo

Jury Tańca z gwiazdami

Taneczne zmagania zawodników ocenia niezmienne od początku istnienia programu jury, w składzie: Iwona Szymańska-Pavlović, Zbigniew Wodecki, Beata Tyszkiewicz i Piotr Galiński.
  • Iwona Szymańska-Pavlović

Wielokrotna mistrzyni Polski w 10 tańcach, w tańcach latynoamerykańskich i vice mistrzyni w tańcach standardowych. Ceniona za nowatorstwo w kategorii „DANCE SHOW”, w których również zdobywała tytuły Mistrza Polski.

Trenerka wielu znakomitych par tanecznych. W trenerskim dorobku ma tytuły Mistrza Polski Młodzików, Młodzieży, Par Amatorskich i Mistrza Polski Par Zawodowych.
Od wielu lat jest sędzią najwyższej, I kategorii w Polsce. Jest sędzią międzynarodowym, posiada uprawnienia sędziowskie dwóch najważniejszych tanecznych organizacji międzynarodowych: amatorskiej IDSF i zawodowej WD&DSC. Sędziuje wiele międzynarodowych turniejów tanecznych najwyższej rangi m.in. Mistrzostwa Świata i Europy. Od 2001 roku właścicielką jednej z największych prywatnych szkół tańca w Polsce.
  • Zbigniew Wodecki

wodeckiDoskonały polski piosenkarz, skrzypek, trębacz, kompozytor i aranżer. Jest muzykiem i symfonikiem. Stanowi klasę sam w sobie. Jego kompozycje charakteryzują się niebanalną muzyką, interesująco rozbudowaną instrumentalnie, zwracają uwagę oryginalną linią melodyczną. Są do słuchania, choć daleko odbiegają od tradycyjnego stylu polskich piosenek. Najbardziej znane to „Izolda”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Z Tobą chce oglądać świat” czy „Zacznij od Bacha”. Ukończył Krakowską Średnią Szkołę Muzyczną w klasie skrzypiec.

Za swoje kompozycje i aranżacje otrzymał wiele prestiżowych nagród w Polsce i zagranicą. Pamiętamy go z występów w grupie ANAWA, zespole Ewy Demarczyk, Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia i Telewizji oraz Krakowskiej Orkiestrze Kameralnej. Dzięki swojemu poczuciu humoru i umiejętności prowadzenia dialogu, Zbigniew Wodecki sprawdził się także doskonale jako prezenter prowadząc muzyczny program TVN  „Droga do Gwiazd”.
  • Beata Tyszkiewicz

tyszkiewiczDzięki swej kulturze, urodzie, dystynkcji i elegancji została okrzyknięta Pierwsza Dama Polskiego Kina.
Już jako licealistka debiutowała w roli Klary w filmowej wersji „Zemsty” Antoniego Bohdziewicza. Jako hrabianka z krwi i kości doskonale pasowała do tej roli. Od tego czasu można ja było oglądać w ponad stu rolach filmowych. Pamiętamy ją m.in. jako Izabele Łęcką z „Lalki”, czy księżniczkę Elżbietę z „Popiołów”. Filmy z jej udziałem to także „Noce i Dnie”, „Polskie Drogi”, „Komediantka” czy „Seksmisja”. Laureatka wielu nagród filmowych, w 1997 roku odznaczona Francuską Legią Honorową.
  • Piotr Galiński

galinskiWybitny polski choreograf specjalizujący się w tańcu jazzowym, towarzyskim i nowoczesnym.
W 1985 roku otrzymał tytuł Króla Polskiej Choreografii. Była to spontaniczna nagroda przyznana przez polskich nauczycieli tańca podczas jednego z festiwali. Jego projekty choreograficzne dwukrotnie zdobywały mistrzostwo świata.
Trener najlepszych polskich par zawodowych. Polskim widzom doskonale znany jako autor choreografii do musicalu „Chicago”.

www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl