Kacper Kuszewski Zwycięzcą 13. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Ulubieńcy jury i widzów, Kacper Kuszewski i Ania Głogowska pokazali najwyższą, taneczną klasę, pokonując 12 rywalizujących par. Radość ze zwycięstwa jeszcze długo towarzyszyła nie tylko wygranym, ale także wszystkim uczestnikom, którzy trzymali kciuki za swoich faworytów
fit.pl
2011-11-28 00:00
Udostępnij
Kacper Kuszewski Zwycięzcą  13. edycji
tzg ania-kacperKacper i Ania w programie trzymali się bardzo mocno już od początku programu, ich specjalnością był dopracowany warsztat, szczere emocje w tańcu i widowiskowe pokazy. Kacper jako aktor nie tylko odkrył w sobie duszę tancerza, ale również pokazał, jak taniec potrafi zmieniać i dawać radość.

W finałowym odcinku wraz z Anią Głogowską pokazali dwa tańce już wykonywane w poprzednich odcinkach oraz freestyle. Najpierw na parkiecie zaprezentowali cha-chę, która wzbudziła sporo emocji i uzyskała 40 punktów, a następnie walca wiedeńskiego.

Choć taniec podobał się publiczności, nie zyskał aż tak przychylnych not od jury. Jednak zaskakująco niski wynik 30 punktów nie był w stanie przeszkodzić w pokonaniu rywali - Bilgunna Ariunbataara i Janji Lesar.

A to właśnie oni zyskali największe noty od jury zarówno w pierwszym tańcu (samba) jak i walcu angielskim. Przewaga 80 punktów na 10 punktową stratą Ani i Kacpra nie okazała się decydująca.

Głosy widzów i umiejętności Kacpra i Ani zadecydowały, że to właśnie oni stali się gwiazdami niedzielnego wieczoru.

Prócz wspaniałych występów finalistów na parkiecie przypomnieliśmy sobie również najlepsze tańce wszystkich pozostałych uczestników.

Gwiazdą muzyczną wieczoru była Dionne Bromfield, która zaśpiewania utwór "Foolin".

fot:.se.pl

www.taniec.fit.pl