fit.pl mobile logo

Kammel jedzie do domu

Trzeci odcinek „Tańca z gwiazdami” przyniósł zaskakujący werdykt widzów: nie chcemy już oglądać Tomasza Kammela! Chyba nikt się nie spodziewał, że popularny prezenter opuści tak wcześnie program. Było też i miłe zaskoczenie: cztery „dziesiątki” dla Mateusza Damięckiego i Ewy Szabatin.

Ale zacznijmy od początku. W trzecim odcinku po raz pierwszy wszystkie pary zatańczyły razem – wcześniej występowały albo znane panie albo panowie. Również po raz pierwszy oglądaliśmy dwa, a nie jak do tej pory trzy tańce. Tym razem były to jive i tango.

Pary, które w poprzednich odcinkach prezentowały tańce latynoskie, tym razem zatańczyły tańce standardowe i odwrotnie. Zmiana stylów wyszła większości na dobre. Jak choćby Adamowi Fidusiewiczowi i Alesji Surowej, których tango pozytywnie zaskoczyło samego Roberta Galińskiego. Innych sędziów chyba również, bo Adam i Alesya dostali w sumie 31 punktów, czyli więcej niż w poprzednim odcinku.

Kolejnym „standartowcem” okazał się poseł na Sejm RP Krzysztof Bosak. Jego występ był dużym zaskoczeniem. Bosak i jego partnerka Kamila Kajak zatańczyli tango, za które dostali aż 35 punktów (w tym 10 od Zbigniewa Wodeckiego). Nawet surowa Ivona Pavlović nie szczędziła tym razem komplementów: - Zatańczyłeś kawał porządnego, turniejowego tanga – stwierdziła.damiecki

Na komplementy (i dwie „dziesiątki”) zasłużyła również Halina Mlynkova, która zatańczyła z jive’a z Robertem Rowińskim. Po ich występie Piotr Galiński stwierdził: „Byłaś równorzędną partnerka swojego partnera”. To prawda. Ich jive był zatańczony lekko, zwinnie i niby od niechcenia. Jednak „najlepszym” jivem wieczoru” został okrzyknięty taniec Ani Guzik i Łukasza Czarneckiego, za który popularna „Hela” i jej partner dostali 37 punktów, w tym dwie „dziesiątki” od Beaty Tyszkiewicz i Zbigniewa Wodeckiego.

[-------]

Po zachwytach nad postępami niektórych uczestników, przyszła refleksja po występie Darii Widawskiej i Roberta Kochanka. Jive nie jest najwyraźniej ta stworzonym dla Darii. I jeszcze jedno: kto zaprojektował dla niej suknię?! Była ona doskonałym przykładem, jak można oszpecić piękną kobietę kawałkiem materiału z frędzelkami…

Jako ostatni zatańczyli ulubieńcy zarówno jury, jak i widzów – Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin. I to było mocne zakończenie programu, bo ich tango było rewelacyjne! Po raz pierwszy w tej edycji sędziowie zgodnie pokazali cztery „dziesiątki”.

Po ocenach jury pierwsze miejsce zajmowali właśnie Mateusz i Ewa. Ostatnie, z taką samą ilością punktów, okupowali Isis Gee i Zora Korolyow oraz Jacek Kawalec i Blanka Winiarska. Jednak z programu musiał odejść trochę niespodziewanie Tomasz Kammel i Amy Bennett, bo właśnie oni dostali najmniej głosów poparcia od widzów programu i nie będą mogli zaprezentować się za tydzień ani w paso doble, ani w fokstrocie, co uczyni reszta par.

Nr
pary

Para

Punkty
sędziów

Ranking
sędziów

Ranking
widzów

Suma punktów
rankingowych

Klasyfikacja
 1 Daria i Robert 29  9 8 msc. 
 2 Jacek i Blanka   27 7 11 msc. 
 3 Halina i Robert   36 10  8 18 4 msc. 
 4  Mateusz i Ewa 40 12 12 24   1 msc.
 5 Isis i Żora  27 2 7 9 7 msc. 
 6  Rafał i Magdalena 30 6 10 16 5 msc. 
 7 Helena i Milan  29 5 3 8 10 msc. 
 8 Tomasz i Amy  29 5 1 6 12 msc. 
 9 Sandra i Michał           
 10 Krzysztof i Kamila   35 9 9 18 3 msc. 
 11 Anna i Łukasz  37 11 11 22  2 msc. 
 12  Jacek i Dominika          
 13 Justyna i Stefano   33 8 6 14 6 msc. 
 14 Adam i Alesya   31 7 2 9 9 msc. 

(KBK)
www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl