Na naukę nigdy nie jest za późno. Telewizyjna gwiazda pobierała lekcje gry w golfa w trakcie jednego z kwietniowych weekendów, który rodzina Kasia spędziła bardzo aktywnie na świeżym powietrzu  
fit.pl
2012-05-02 00:00
Udostępnij
Kasia Cichopek na polu golfowym
Kasia Cichopek ma nowe sportowe hobby! Młodej mamie bardzo przypadł do gustu golf. Kasia jest po pierwszych lekcjach! Na początku nie szło jej zbyt dobrze, ale to jej nie zniechęciło. Pierwsze postępy widać już było po godzinie treningu. Pierwsze poprawne uderzenia w piłeczkę były oklaskiwane przez kibicujących Kasi członków rodziny. Każdy postęp w nauce daje jej dużo radości i mobilizuje do dalszego zdobywania wiedzy i umiejętności.

Swoją pasją do golfa zaraziła męża i synka, którzy także lubią aktywny wypoczynek w plenerze! Cała rodzina chętnie jeździ na rowerze, chodzi na basen i spaceruje.

Gwiazda na razie nie planuje zakupu profesjonalnego sprzętu i stroju. Postanowiła, że dopiero gdy opanuje technikę gry, rozważy taki wydatek. Na razie będzie korzystać z wypożyczonych kijów.

Golf jest bardzo modnym sportem wśród polskich gwiazd. Grają w niego m.in. Anna Popek, Beata Sadowska, Rafa Bryndal, Mariusz Czerkawiski, Marcin Daniec, Piotr Gąsowski czy Robert Rozmus.

www.fit.pl