fit.pl
2010-02-03 00:00
Udostępnij
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel
Para 1. Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel

Katarzyna Skrzynecka

Aktorka i wokalistka. W roku ukończenia warszawskiej PWST otrzymała prestiżowa nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego przyznawana młodym aktorom.
W maju 2005 roku ukazał się jej ostatni album zatytułowany „Koa”. Rodzina i małżeństwo są dla niej najważniejsze. Chociaż pracuje bardzo dużo, nigdy nie robi tego kosztem bliskich. O sobie mówi, że pogoda ducha to największy atut jej osobowości. Poczucie humoru i optymizm to tarcza ochronna, dzięki której może zachować dystans do świata i równowagę psychiczną.

Udział w programie „Taniec z gwiazdami” jest spełnieniem jej marzeń z dzieciństwa. Pamięta, że jako mała dziewczynka podziwiała tańczące na ekranie pary. Jednak do tej pory nie miała czasu, żeby zająć się nauki tańca towarzyskiego. Pragram "Taniec z gwiazdami" dał jej taką możliwość.

Marcin Hakiel

Sam mówi o sobie, że jest bardzo zapracowanym człowiekiem. Studiuje finanse i bankowość na dwóch uczelniach jednocześnie; w Warszawie i w Helsinkach. Studia traktuje bardzo poważnie, chciałby obronić pracę magisterską w Polsce, a potem zrobić doktorat w Finlandii. Interesują go też analizy giełdowe i pewnie tym się zajmie w przyszłości.

Na razie jednak swoją najbliższą przyszłość wiąże z tańcem, największą pasją życiową. Codziennie po zajęciach udaje się na trening. Nie wyobraża sobie, aby mogłoby być inaczej.  Ulubionym jego tańcem jest rumba, bo mężczyzna jest w tym tańcu po prostu... mężczyzną.
Jego najważniejsze osiągnięcia to V miejsce w Pucharze Europy i vice Mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich. Jego partnerką taneczną jest Magdalena Soszynska, która również uczestniczy w programie.
Reprezentuje klasę taneczna „S” - najwyższą klasę międzynarodową.

www.fit.pl