Kiełki, a nie schabowy! Prezydent przeszedł na wegetarianizm

Znów jest głośno o Aleksandrze Kwaśniewskim. To kolejna znana osoba, która wyeliminowała ze swojego codziennego menu mięso  
fit.pl
2012-02-08 00:00
Udostępnij
Kiełki, a nie schabowy! Prezydent przeszedł na wegetarianizm
Smukła sylwetka, forma bez zarzutów i dobre samopoczucie. Polityk od jakiegoś czasu prowadzi bardzo zdrowy styl życia, a teraz zdecydował się przejść na bezmięsne odżywianie.

>>>SPRAWDŹ ILE MOŻESZ SCHUDNĄĆ. DARMOWA PORADA DIETETYCZNA>>>

Aleksander Kwaśniewski jest częstym bywalcem sklepu ze zdrową żywnością i sam przygotowuje sobie wegetariańskie posiłki. Warzywa, kiełki i kasze – tym zajada się teraz prezydent. Kwaśniewski chwali się, że umie już przyrządzać kilka smacznych dań na bazie wegetariańskich produktów. Najlepiej wychodzą mu warzywa na parze! Codziennie stara się łączyć ze sobą inne jarzyny, żeby urozmaicić posiłki. Do wielu z nich używa oliwy z oliwek. Kupienie naprawdę dobrej oliwy nie jest łatwe. Kwaśniewski zaleca, żeby dokładnie czytać etykietki, aby nie przynieść do domu „kota w worku”.

Kwaśniewski oprócz tego, że unika mięsa stosuje zasady zdrowego odżywiania. Nie objada się na noc, ostatni posiłek spożywa na 3 godziny przed snem., nie wychodzi z domu bez pożywnego śniadania, a w kuchni zamiast soli królują świeże zioła. Prezydent nie sięga już po słodycze i inne kaloryczne smakołyki. Zgodnie z zaleceniami dietetyczki, była głowa państwa pije dużo wody mineralnej i świeżo wyciskane soki.

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego na razie je wszystko, ale niewykluczone, że i ona zostanie wegetarianką. Były prezydent przeszedł dietetyczną metamorfozę. Od wielbiciela pizzy i schabowych stał się miłośnikiem kaszy i warzyw. Życzymy wytrwałości w postanowieniu! Stawką jest przecież dobre zdrowie!

Znani polscy wegetarianie: Małgorzata Braunek (aktorka), Monika Mrozowska (aktorka), Paulina Przybysz (wokalistka), Nergal (wokalista), Stan Borys (wokalista i poeta).

www.fit.pl