fit.pl mobile logo

Klaudia Carlos i Rafał Maserak

Para 5. Klaudia Carlos i Rafał Maserak

Klaudia Carlos

Prezenterka telewizji TVN, prowadzi informacje sportowe. Nazwisko i egzotyczna urodę odziedziczyła po ojcu, z pochodzenia Portugalczyka. Prywatnie mama ośmioletniego syna.
Klaudia ma jedną nietypową jak na kobietę pasję - wędkowanie. Chociaż zajęcie to ją bardzo relaksuje, chętnie spróbowałaby czegoś co podnosi poziom adrenaliny. Klaudia marzy o skokach spadochronowych, ale wciąż jeszcze dojrzewa do decyzji o skoku w przestworza.

Tymczasem adrenalinę  poczuła podczas występu na żywo w "Tańcu z gwiazdami". Klaudia chyba jako jedyna nie przeceniała swoich umiejętności w tańcu, właśnie dlatego, że ... tańczyła. Przez 5 lat występowała w Zespole Pieśni i Tańca "Mazowsze", wiedziała więc ile czeka ją pracy. Chociaż niewątpliwie posiada poczucie rytmu, to tańce ludowe mają niewiele wspólnego z tańcem towarzyskim. Rafał Maserak, który na czas trwania programu został jej trenerem i partnerem do tańca bezlitośnie wytykał wszystkie błędy. Klaudia przyznaje, że wcześniejsza nauka tańca nauczyła ją pokory i bez słowa protestu znosiła podniesiony głos Rafała. Największe problemy sprawiało jej utrzymanie właściwej postawy ciała w quickstepie, poza tym trudno też było się przyzwyczaić do innego stawiania nóg. W tańcach standardowych uda muszą być trzymane blisko siebie i Klaudia nie mogła pozbyć się uczucia, że każą jej tańczyć ze spętanymi nogami. Po wielogodzinnych treningach zakwasy w mięśniach utrudniały jej czynności pozornie nie obciążające mięśni jak np. prowadzenie samochodu.

Rafal Maserak

Odkąd pamięta zawsze rozpierała go energia i trudno mu wytrzymać w jednym miejscu. Dlatego w dzieciństwie wiązał swą przyszłość ze sportem. Zanim trafił na taniec towarzyski trenował piłkę nożną i koszykówkę.

Zawsze też lubił muzykę, dlatego dał namówić się koleżance na udział w szkolnym turnieju tańca, który zresztą wygrali. Pierwszy sukces zachęcił Rafała do nauki tańca. Było to zresztą połączenie dwóch rzeczy, które lubił- muzyki i ruchu.

Rafał trenuje taniec towarzyski od 11 lat i  zajmuje mu on większość życia. Sam przyznaje, że nie ma w ogóle czasu na sprawy osobiste, w zasadzie w każdy weekend bierze udział w jakimś turnieju. Występował w wielu programach telewizyjnych i teledyskach, jest związany z grupą taneczną Volt. Od 4 lat jego zawodową partnerką jest Kamila Kajak.

Jego najważniejsze osiągnięcia taneczne to trzykrotne v-ce Mistrzostwo Polski w 10 tańcach, v-ce Mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii „youth”, a także wielokrotne zwycięstwa w turniejach międzynarodowych. Reprezentuje klasę taneczną „S” - najwyższą klasę międzynarodową.

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl