U progu lata na wszystkie miłośniczki golfa czeka nie lada atrakcja: 14 czerwca - pod oficjalnym patronatem Polskiego Związku Golfa - odbędzie się drugi międzynarodowy turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup.
fit.pl
2008-04-07 00:00
Udostępnij
Kobiecy turniej golfowy
golf ladies cup


Spośród imprez organizowanych wyłącznie dla pań jest to jedna z dwóch najbardziej prestiżowych w naszym kraju. Udział w turnieju daje szansę zdobycia cennych punktów w Polskim Rankingu Golfowym 2008. Panie będą ze sobą konkurować na 18-dołkowym mistrzowskim polu golfowym Mazury Golf & Country Club, w Naterkach koło Olsztyna. Turniej jest jedną z niewielu okazji, kiedy to polskie golfistki będą miały powalczyć z golfistkami z innych krajów europejskich.


Dr Irena Eris Ladies Golf Cup to nie tylko rywalizacja sportowa, lecz także okazja do zadbania o siebie w pełnym tego słowa znaczeniu. Turniej nie jest jedyną atrakcją tego przedsięwzięcia, przyjemności zostały rozłożone na cały weekend od 13 do 15 czerwca. Na wszystkie miłośniczki golfa czeka Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris.


Panie będą walczyły o puchary specjalnie na tę okazję przygotowane przez firmę W.KRUK, a najlepsza polska golfistka turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup otrzyma nagrodę specjalną - wyjazd na prestiżowy turniej Deutsche Banku.


Zeszłoroczny turniej zgromadził prawie 70 uczestniczek, w tym grupę golfistek z Czech, w tym roku spodziewanych jest około 100 golfistek. Koncept zawodów spodobał się na tyle, że zeszłoroczny turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup zyskał nominację do prestiżowej nagrody - Laury „Golf & Life”.


Nie tylko same rozgrywki Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup pretendują do wspomnianego wyróżnienia. Perspektywa nominacji rozciąga się także przed Dr Irena Eris. Marka ta jest jednym z największych faworytów do zwycięstwa w kategorii „Mecenas Golfa Roku”.


Więcej informacji oraz rejestracja on-line na kobiecym portalu golfowym: www.DrIrenaErisGolf.com


www.fit.pl