Certyfikat, merytoryczna wiedza, gwiazdy światowej sceny fitness oraz doświadczeni prelegenci – tego można spodziewać się na największej w Europie konferencji fitness – Konferencji PEI!  
fit.pl
2015-11-19 00:00
Udostępnij


PEI to konferencja mająca na celu szerzenie ruchu oraz zdrowego podejścia do fitnessu i kulturystyki. To pierwsza konferencja fitness szkoleniowo - motywacyjna na tak dużą skalę w Europie. Tego jeszcze w naszym kraju nie było! Najbardziej rozpoznawalny obiekt w Warszawie – PGE Narodowy w dniu 12 marca 2016 rozbłyśnie obecnością światowych gwiazd Fitness.
 
W jednym miejscu spotkają się Motywatorzy ze świata fitness oraz specjaliści z zakresu odżywania, treningu, suplementacji i motywacji. Konferencja dostarczy unikatowej wiedzy którą każdy uczestnik będzie mógł wykorzystać w życiu codziennym do poprawy swoich sportowych wyników, nabierania inspiracji do ciężkiego treningu, podejmowania nowych wyzwań i dążenia do celu. Prelegentami Konferencji PEI są: Akop Szostak, Sylwia Szostak, Michał Karmowski, Paweł Głuchowski, Robert Piotrkowicz, Wojciech Herra, Tadeusz Sowiński, Sławomir Ambroziak, Michał Dachowski oraz dwie gwiazdy ze światowej sceny Fitness. Wydarzenie poprowadzi Łukasz „Juras” Jurkowski.

Spotkajmy się na Konferencji PEI!
Zapraszamy! 12.03.2016r., PGE Narodowy
Więcej informacji na: www.konferencjaPEI.pl oraz na oficjalnym profilu PEI – Konferencja szkoleniowo –motywacyjna na Facebook`u