fit.pl mobile logo

Kuba Wesołowski i Edyta Herbuś

Para 7.  Kuba Wesołowski i Edyta Herbuś

Kuba Wesolowski

Widzom telewizji TVN znany jest przede wszystkim z serialu „Na Wspólnej”. W serialu znalazł się przez przypadek. Towarzyszył dziewczynie na castingu i czekał na nią na korytarzu. Wtedy ktoś powiedział, że zamiast się nudzić mógłby sam wejść na casting w pokoju obok. Od tamtej pory Kuba gra postać Igora. Często się zdarza, że ludzie utożsamiają go z postacią z serialu. Kiedy w scenariuszu pojawiła się scena gwałtu, którego dopuścił się Igor, Kubę napadła w tramwaju starsza pani i pobiła go torebką. Od tamtej pory unika publicznych środków transportu.

Kuba swoją przyszłość wiąże z telewizją, ale bardziej jako dziennikarz lub prezenter niż aktor. Obecnie studiuje dziennikarstwo. Przyznaje, że interesuje go też strona produkcyjna show telewizyjnego.

Można powiedzieć, że pierwszą edycję „Tańca z gwiazdami” poznał od kuchni, ponieważ bywał w studio jako gość Oliviera Janiaka. Kiedy okazało się, że sam może wystąpić w drugiej edycji tego programu, bał się, że może nie podołać takiemu zadaniu, ale pokusa pracowania przy tak dużym przedsięwzięciu była większa niż obawy. Wie, że przychylność widzów bywa zmienna. Najbardziej chciał nauczyć się tańczyć rumbę. Twierdzi, że w tym tańcu nie wiadomo gdzie kończy się gra tancerzy, a zaczyna intymność. Żartuje, że każdą wolną piosenkę, która gdzieś słyszy od razu „przerabia” na rumbę.

Edyta Herbuś

Odkąd pamięta zawsze lubiła tańczyć. Kiedy miała 9 lat namówiła pół swojej klasy, żeby zapisali się razem na kurs tańca. Zaczynała ćwiczyć ze wszystkimi swoimi koleżankami, ale wytrwała tylko ona jedna.

Tańczy już 15 lat, ma klasę taneczną „S” (najwyższa klasa międzynarodowa) w tańcach latynoamerykańskich. Jej najważniejsze osiągnięcia to Mistrzostwo w turnieju Hradec Kralove Open, udział w finale turnieju Copenhagen Open i V-ce Mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich. Jest trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych, zdobyla dwa razy Puchar Polski Formacji Tanecznych. Edyta tańczy też taniec nowoczesny, jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata w tańcu nowoczesnym. Jej partnerem tanecznym jest Tomek Barański.

Trzy lata temu wyjechała z rodzinnych Kielc i przeprowadziła się do Warszawy, gdzie studiuje charakteryzacje i wizaż, ale to co naprawdę jest dla niej najważniejsze to taniec i z nim zamierza wiązać najbliższą przyszłość.
 
Zanim została uczestniczką „Tańca z gwiazdami” miała okazję podziwiać zmagania zawodników w studiu podczas jednego z odcinków. Wtedy jeszcze nie myślała, że również ona będzie brała udział w nastęnej edycji.

Edyta żartuje, że Kuba mimo tego iż jest bardzo ambitny nie przykłada się za bardzo do nauki tańca. Dlatego jeśli coś mu nie wychodzii Edyta jest gotowa uprościć układ choreograficzny, żeby dostosować go do jego możliwości. Wtedy Kuba natychmiast się mobilizuje, żeby wykonać poprawnie trudną figurę.

www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl