Rzecz nie w tym że mało, ale co? Kontrowersyjna artystka szokuje nawet sposobem odżywiania
fit.pl
2010-05-21 00:00
Udostępnij
Lady Gaga je jak dziecko
 

Lady Gaga zaskakuje na wielu płaszczyznach. Do tego, że mówi i ubiera się ekstrawagancko zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Kolejną fanaberią artystki jest jej dieta. Gwiazda je to co kilkumiesięczne dziecko. Na jej codzienne menu składają się kaszki, kleiki ryżowe, przeciery owocowe i warzywne oraz ziołowe herbatki. Złośliwi mówią, że gwiazda pije mleko z butelki i je malutkimi, plastikowymi sztućcami, których używają dzieci.

Efektem „niemowlęcej diety” jest szczupła, a wręcz wychudzona sylwetka. Tak restrykcyjną dietą, gwiazda chce osiągnąć najsmuklejszą figurę w świecie show biznesu, co niekoniecznie jest równoznaczne z najbardziej kobiecą i ponętną.

 

Dietetycy pukają się w głowę, gdy słyszą jak je 24-letnia piosenkarka. Eksperci twierdzą zgodnie, że to bardzo niewłaściwy, a przede wszystkim niezdrowy  sposób odżywiania dla osoby dorosłej, która prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Dieta  prowadzi do wyniszczenia organizmu i bardzo szybkiej utraty wagi, czego najlepszym przykładem jest Lady Gaga. Produkty, które je gwiazda są wskazane tylko dla małych dzieci. Nie mogą one w żadnym wypadku stanowić podstawy menu dla dorosłych. Nic dziwnego, że artystka jest bardzo wyczerpana i zdarza się jej zasłabnąć.

www.fit.pl