Amerykańska artystka znana głównie ze  swoich kontrowersyjnych strojów i wypowiedzi, tym razem szokuje swoją wagą. Wokalistka tyje w oczach. Najgorsze jest to, że gwiazda nic sobie nie robi z niezdrowej diety i nadliczbowych kilogramów
fit.pl
2012-10-03 00:00
Udostępnij
Lady Gaga  musi zacząć ćwiczyć!
Lady Gaga przestała dbać o swoją linię. Do niedawna szczupła artystka, teraz ma nadwagę. Jak się nie opamięta, wkrótce może borykać się z otyłością.

Wszystko przez to, że ojciec artystki, otworzył włoską restaurację w pobliżu domu córki. Gaga jest jej stałym bywalcem. Stołuje się w niej prawie codziennie. Sporo też smakołyków bierze na wynos. Lady Gaga uwielbia pizzę i makarony i jada je w dużych ilościach. Artystka nie może narzekać na brak apetytu. Nic dziwnego, że w ciągu pół roku przytyła 12 kilogramów.

Kuchnia Południowców uchodzi za jedną z najzdrowszych diet. Jest bogata w warzywa, owoce, ryby i owoce morza, ale niestety Lady Gaga upodobała sobie te dania, które, choć tradycyjne, są wrogiem smukłej sylwetki.

Kaloryczne włoskie specjały szkodzą nie tylko jej figurze, ale też formie. Gwiazda już nie jest taka energiczna na scenie jak jeszcze rok temu. Na koncertach widać że szybko się męczy, a choreografia, którą wykonuje nie jest tak dynamiczna!

Fani gwiazdy apelują do niej o opamiętanie się. Nie chcą, żeby ich idolka miała kłopoty ze zdrowiem. Lady Gaga powinna jak najszybciej przejść na dietę i zacząć się ruszać. Póki co gwiazda nie chce nawet słyszeć o współpracy z dietetykiem czy trenerem osobistym.

www.fit.pl