Wszyscy przyznają, że latem łatwiej jest dbać o linię. Jakie są wakacyjne sposoby gwiazd na szczupłą sylwetkę?
fit.pl
2012-08-14 00:00
Udostępnij
Lato wśród gwiazd jest fit!
Kasia Figura – aktorka tracie latem apetyt na kaloryczne potrawy.  W wakacje w jej kuchni królują sezonowe warzywa i owoce. Lekkie dania z dodatkiem chudego mięsa i owoców morza nie są tuczące, a dostarczają cennych witamin i minerałów. Gwiazda stara się jak najmniej poddawać warzywa obróbce termicznej, żeby nie straciły swoich cennych składników, dlatego często serwuje surówki i sałatki.

 

Agnieszka Dygant – w upały pije bardzo dużo wody. Dziennie potrafi wypić nawet 4 litry wody mineralnej. Bardzo uważnie czyta etykietki na butelkach, dzięki czemu to co pije jest wartościowe. Zdaniem aktorki najlepiej ugasi pragnienie woda z cytryną i świeżą miętą. Taki napój orzeźwia i   dodatkowo oczyszcza organizm z toksyn. Agnieszka jest zadowolona ze swojej obecnej figury.

Natalia Lesz – wokalistka stawia na sport na świeżym powietrzu. Gwiazda lubi jeździć na rolkach i na rowerze, grać w tenisa i koszykówkę oraz surfować. Natalia jest miłośniczką sportów wodnych, dlatego wakacje spędza blisko wody! Artystce bardzo zależy na dobrej kondycji.

 

Grażyna Torbicka – dziennikarka stara się unikać jazdy samochodem. Latem woli chodzić pieszo, niż stać w upale  korkach, bo nie lubi klimatyzacji samochodowej. Kiedy to możliwe drogę do pracy przemierza pieszo. Wygodne obuwie, odpowiednie ubranie sprawiają, że letnie spacery nawet do pracy, są przyjemne. Torbicka nie ma problemów z utrzymaniem prawidłowej wagi.

www.fit.pl