Chcesz mieć idealnie płaski brzuch jak jurorka nowego programu rozrywkowego X-Factor? Przy porannej gimnastyce nie pomiń brzuszków. Maja robi ich 150 zanim zje śniadanie
fit.pl
2011-03-09 00:00
Udostępnij
Maja Sablewska fanką brzuszków
maja tekstPo okresie jesienno-zimowym wiele pań narzeka na swoją sylwetkę, ponieważ na brzuchu pojawiają się fałdki. Zamiast kupować bieliznę wyszczuplającą warto rozważyć inne sposoby na płaski i jędrny brzuch, zwłaszcza, że za kilka miesięcy trzeba będzie założyć skąpy strój plażowy dokładnie odsłaniający mankamenty figury. I co wtedy?

Teraz jeszcze nie jest za późno na poprawę wyglądu, żeby latem cieszyć się dobrym samopoczuciem i smukłą sylwetką. Jedną z najskuteczniejszych metod na pozbycie się fałdek są brzuszki. Maja Sablewska wykonuje je od kilku lat, dzięki czemu jej brzuch jest płaski jak u modelki.

Była menadżerka Dody i Edyty Górniak, prowadzi zdrowy styl i rekreacyjnie uprawia wiele sportów. Są one uzależnione od pory roku. Zimą chętnie jeździ na nartach, latem preferuje rower, rolki oraz basen, jesienią tenis, squash i siłownię, a wiosną zajęcia w klubie fitness.

Sympatie sportowe Mai sięgają czasów dzieciństwa. Mała Maja chciała zostać sportsmenką i uwielbiała oglądać sport w telewizji, bardziej niż bajki! Sablewskiej marzył się medal na olimpiadzie…

www.fit.pl