fit.pl mobile logo

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Para 1. Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Malgorzata Foremniak

Kojarzymy ją głównie jako doktor Zosię z serialu „Na dobre i na złe”. Rola ta przyniosła jej bardzo dużą popularność. Ale debiutowała już wiele lat temu rolą Ewy w filmie „In flagranti” u boku Bogusława Lindy
Aktorka ukończyła Wydział Aktorski PWFTviT w Łodzi.  Po filmie Feliksa Falka „Daleko od siebie” została okrzyknięta „polską Michelle Pfeiffer”. Zagrała wiele ról filmowych (min. „Boże skrawki”, „Zmruż oczy”, Stara baśń”)
Bardzo lubi swoją pracę, która dostarcza jej wiele satysfakcji, ale na pierwszym miejscu stawia rodzinę, razem z mężem Waldemarem Dzikim wychowują trojkę dzieci.

Małgosia Foremniak znana jest również z tego, iż prowadzi bardzo zdrowy tryb życia, dbając szczególnie o własną kondycję fizyczną. Podobno wie wszystko o każdej diecie. Jest osobą radosną, przyjaciele mówią, że zaraża pozytywną energią.

Ponieważ Rafal Maserak również nie narzeka na brak humoru i energii, Małgosia żartuje, że trafił swój na swego. Na treningach tak się rozśmieszają, że trudno im się skupić na pracy. Chociaż świetnie się razem bawią, nie oznacza, że nie pracują, i to ciężko. Zanim Małgosia opanowała kroki, przyznaje, że wracała do domu potwornie zmęczona. Raz nawet zasnęła podczas kolacji dosłownie z kanapką w zębach!
Najtrudniej jej ruszać biodrami utrzymując jednocześnie wyprostowane kolana. Poza tym jest wiele figur, szczególnie w tańcach latynoamerykańskich, które zwyczajnie ją krępują. Chociaż jest aktorką, ku własnemu zaskoczeniu wstydzi się sama przed sobą, kiedy musi wykonywać zmysłowe, kuszące gesty. Uważa, że z tańcem jest tak jak z rolą, najpierw trzeba się go nauczyć, a potem dopiero można pracować nad interpretacją.

Rafal Maserak

Podobno gdyby nie został tancerzem, byłby pikarzem lub koszykarzem. Te właśnie zajęcia pochłaniały mu mnóstwo czasu w młodości. Poza tym zawsze lubił muzykę, dlatego dał namówić się koleżance na udział w szkolnym turnieju tańca, który zresztą wygrali. Pierwszy sukces zachęcił Rafała do nauki tańca towarzyskiego. Było to przecież połączenie tego co lubił najbardziej- ruchu i muzyki.

Od tamtej pory trenuje taniec towarzyski i stale osiąga nowe sukcesy, nie ma czasu dla siebie ponieważ w każdy weekend bierze udział w jakimś turnieju. Występował w wielu programach telewizyjnych i teledyskach, jest związany z grupą taneczną Volt. Od 4 lat tańczy razem z Kamilą Kajak.

Jego najważniejsze osiągnięcia taneczne to trzykrotne v-ce Mistrzostwo Polski w 10 tańcach, v-ce Mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii „youth”, a także wielokrotne zwycięstwa w turniejach międzynarodowych. Reprezentuje klasę taneczną „S” - najwyższą klasę międzynarodową.


www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl