Mleczko pszczele - złocisty eliksir zdrowia dla urody

Mleczko pszczele w medycynie ludowej znane jest od dawna i uznawane za cudowne lekarstwo na wiele dolegliwości oraz cenny afrodyzjak!
fit.pl
2010-10-13 00:00
Udostępnij
Mleczko pszczele  -  złocisty eliksir zdrowia dla urody
070422190612Dziś także badania naukowe potwierdzają słuszność tych teorii i zachęcają do kosztowania złotego eliksiru.

Każdy z nas chce być piękny i młody, a firmy prześcigają się w produkowaniu preparatów odmładzjących i uzdrawijacych ciało i ducha. Okazuje się, że natura sama ofiarowuje nam prawdziwe skarby, które pomogą nam zachować wigor, zdrowie i urodę!

Mleczko pszeczele to doskonały produkt który zachowuje właściwści zarówno odżywcze, jak i biotyczne, co uzasadnia jego bogaty skład. Mleczko pszczele jest jednym z produktców wytwarzanych bezpośredno przez owady. Ma konsystencję gęstej śmietany, jest perlistobiały lub lekko żółtawy i posiada specyficzny, kwaśny smak.

Mleczko pszczele jest pokarmem larw do 3 dnia życia. Właściwości odżywcze mleczka pszczelego pozwalają pszczołom robotincom żyć do 35 dni, a pszczołom matkom od 4-6 lat!

Bogaty skład tego naturalnego produktu, obfituje w szereg makro- i mikroelementów. Mleczko pszczele zawiera prawie wszystkie witaminy i skałdniki mineralne, między innymi - miedź, magnez, potas, fosfor, żelazo, siarkę, mangan, nikiel, kobalt, krzem, chlor, bizmut, arsen oraz ponad 24 aminokwasy, enzymy, inhibiny i hormony (wzrostowy). Świeże, posiada właściwości bakteriostatyczne.

[-------]

Dzieki stymulacji układu nerwowego mleczko pszczele wywiera korzystny wpływ na stan psychofizyczny organizmu człowieka. Polepsza samopoczucie, koncentrację uwagi, przywraca równowagę psychiczną.

Reguluje procesy przemiany materii, u niemowlaków poprawia apetyt i łaknienie mleka, wpływa na przyrost masy ciała. Mleczko pszeczele pobudza wzrost liczny erytrocytów oraz podnosi wartość hemoglobiny. Ponadto jest nieocenionym lekarstwem w leczeniu schorzeń sercowo naczyniowych oraz schorzeń przewodu pokarmowegp np. wrzodów dwunastnicy, zapalenia jelita grubego, trzuski,woreczka żółciowego.

Co więcej mleczko pszczele wykorzystywane jest także w leczniu skutków alkoholizmu i marskości wątrody. Jego właściwości lecznicze potwierdzono w przypadku chorób skóry: łysienia plackowatego, stanów zapalnych skóry, zakażeń gronkowcowych, opryszczki, rogowaceniu tkanek, a także nowotworów twarzy!

U osób w podeszłym wieku skutecznie obniża ciśnienie krwi oraz poziom cholesterolu, pozytywnie wpywa na pracę serca, gdyż uszczelnia i rozszerza naczynia włosowate (zapobiega miażdżycy i zatorom).

Mleczko pszczele jest stosowane: doustnie w postaci naturalnej, tabletek i liofilizowanego proszku, iniekcji iinhalacji oraz maści, kremów i płynów.

www.fit.pl