fit.pl mobile logo

Mlynkova i Fidusiewicz już nie potańczą

Tym razem miłośnicy „Tańca z gwiazdami” musieli się pożegnać z dwiema, a nie jak zawsze jedną parą. A to dlatego, że z uczestnictwa w programie zrezygnowała Halina Mlynkova. Powodem tej decyzji była kontuzja kręgosłupa, której piosenkarka nabawiła się podczas próby. A dołączył do niej Adam Fidusiewicz, który dostał najmniej sms-ów od widzów.


Tym razem miłośnicy „Tańca z gwiazdami” musieli się pożegnać z dwiema, a nie jak zawsze jedną parą. A to dlatego, że z uczestnictwa w programie zrezygnowała Halina Mlynkova. Powodem tej decyzji była kontuzja kręgosłupa, której piosenkarka nabawiła się podczas próby. A dołączył do niej Adam Fidusiewicz, który dostał najmniej sms-ów od widzów.

Decyzja Halinki Mlynkovej została ogłoszona pod koniec programu. Piosenkarka wyszła na parkiet z ortopedycznym gorsetem na szyi. Okazało się, że podczas treningu próbowała wykonać ze swoim partnerem Robertem Rowińskim salto. Próba zakończyła się upadkiem i uszkodzeniem szyjnego odcinka kręgosłupa. Na szczęście uraz nie jest bardzo groźny i jak zapewniają lekarze, Mlynkova wróci do formy, ale na razie musi się bardzo oszczędzać. To wielka strata dla programu, bo Halinka była jedną z najlepszych tancerek pośród gwiazd i cieszyła się bardzo dużą sympatią widzów. Jednak zdrowie jest ważniejsze i nie ma się co dziwić, że Mlynkova wolała nie ryzykować.

Jeśli chodzi o sam taniec to największe uznanie u widzów zdobyła Ania Guzik i Łukasz Czarnecki. Serialowa Hela wyraźnie się rozkręca i jak tak dalej pójdzie, może jeszcze nieźle „namieszać” w programie. W czwartym odcinku zaprezentowała się bardzo dobrze – jej fokstrot mógł się podobać, a to jeden z trudniejszych tańców standardowych.

czarneckiDobrze zaprezentowała się także Justyna Steczkowska, choć trenowała zaledwie… jeden dzień. Piosenkarka najwyraźniej ma dryg do tańca, bo mimo krótkich przygotować znakomicie poradziła sobie a fokstrotem

Wysoką formę utrzymują także Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin. Pisaliśmy już, że wśród widzów mają olbrzymie poparcie. Tym razem nie byli na pierwszym miejscu, ale zatańczyli bardzo dobrze. Ich paso doble do utworu „By The Way” rockowej kapeli Red Hot Chili Peppers było bardzo oryginalne i naprawdę mogło się podobać.

[-------]

Wyraźnie wzrosły notowania Heleny Vondrackovej. Czeska gwiazda zrehabilito za słaby występ z poprzedniego odcinka (podobno jego powodem była kontuzja barku) i tym razem „zgarnęła” za fokstrota bardzo przyzwoite oceny. - Bardzo trudno daje się takiej wspaniałej osobie jak ty niskie oceny – mówiła Ivona Pavlović. – Dlatego cieszę się, że tym razem mogę dać wyższą.

Do łez rozbawił sędziów i publiczność Rafał Bryndal. Popularny satyryk nie umie tańczyć – to może ocenić nawet laik. Ma jednak w sobie olbrzymi urok i fantastyczne poczucie humoru, za które uwielbiają go widzowie. Nic dziwnego, że mimo niskich not od sędziów postanowili dać Rafałowi i jego partnerce Magdalenie Soszyńskiej kolejną szansę.

Nie udało się Adamowi Fidusiewiczowi i Alesji Surovej. Ich paso doble nie spodobało się ani sędziom ani widowni. Szkoda, bo widać było, że Adam bardzo się starał i naprawdę cieszył się tańcem. Jednak prawa programu są nieubłagane – w końcu ktoś musiała odpaść.

Nr
pary

Para

Punkty
sędziów

Ranking
sędziów

Ranking
widzów

Suma punktów
rankingowych

Klasyfikacja
 1 Daria i Robert 30 6 6 12 3 msc. 
 2 Jacek i Blanka  33 8 4 12 4 msc. 
 3 Halina i Robert           
 4  Mateusz i Ewa 35 10 8 18  2 msc.
 5 Isis i Żora  30 6 1 7 9 msc. 
 6  Rafał i Magdalena 22 1 9 10 6 msc. 
 7 Helena i Milan  33 8 2 10 8 msc. 
 8 Tomasz i Amy           
 9 Sandra i Michał           
 10 Krzysztof i Kamila  27 3 7 10 7 msc. 
 11 Anna i Łukasz  35 10 10 20 1 msc. 
 12  Jacek i Dominika          
 13 Justyna i Stefano  30 6 5 11 5 msc. 
 14 Adam i Alesya  24 2 3 5 10 msc. 

(TK)
www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl