Błoto, bagno, pot, krew i łzy. Albo krócej...MUD MAX! Jeśli chcesz poczuć na własnej skórze, o czym mowa, to podejmij wyzwanie. Zrównamy cię z błotem 10 września w Krakowie i 22 października w Warszawie. Zapisy na www.mudmax.pl.
fit.pl
2016-07-06 00:00
Udostępnij
 
MUD MAX to cykl biegów ekstremalnych, pełnych naturalnych przeszkód, takich jak bagna, błoto, hałdy piachu czy rowy. Jednym słowem znajdziesz tu wszystko, czego nie chce spotkać przeciętny biegacz na niedzielnym treningu w lesie – mówi Sławek Zabieglik, organizator z firmy Hunter Extreme. - Nie mogliśmy się jednak powstrzymać i pomogliśmy trochę naturze. Na około siedmiokilometrowej trasie uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z przeszkodami przygotowanymi przez nasz zespół. Triceratops, Rzepka, Druciak, Dzwoneczek czy Pieszczocha, to tylko kilka z nich. Co kryje się pod tymi nazwami? O tym można się przekonać już 10 września w Krakowie – dodaje Zabieglik.


Do tej pory odbyły się dwie edycje MUD MAX - w Trójmieście i pod Warszawą. Teraz przyszedł czas na Kraków, a następnie MUD MAX wróci do stolicy:

- Edycja krakowska odbędzie się 10 września, czyli tuż po wakacjach. To doskonała okazja, aby jeszcze na moment oderwać się od codzienności i dać się nieco sponiewierać. Nikt nie wyjdzie z tego czysty! - obiecuje organizator.Zapisy na zawody w Krakowie i Warszawie już trwają na stronie www.mudmax.pl. Oprócz niezapomnianej dawki emocji, zawodnicy otrzymają oryginalny medal MUD MAX oraz gadżety od partnerów imprezy.

Co ważne, do końca czerwca obowiązuje najniższa opłata startowa na obie edycje – 127 zł w Krakowie i 117 zł w Warszawie. Na uczestników czekają trasy o długości ok. 7 km, z ponad 30 przeszkodami do pokonania.

Więcej informacji na stronie www.mudmax.pl oraz na www.facebook.com/mudmaxrun