Nicole Murphy – 45 lat i znakomita sylwetka!

Amerykańska celebrytka, żona znanego komika i aktora Eddiego Murphy w wieku 45 lat może pochwalić się zgrabnym ciałem nastolatki. Jak to robi? Kluczem do sukcesu jest codzienna aktywność i dieta oparta na niskokalorycznych oraz wartościowych produktach
fit.pl
2013-06-24 00:00
Udostępnij
Nicole Murphy – 45 lat i znakomita sylwetka!
nicole mGdy pojawia się na plaży wszystkie oczy są zwrócone są nią. Nic dziwnego, 45-letnia Nicole może pochwalić się bardzo zgrabnym i wysportowanym ciałem. Umięśniony brzuch, smukłe ramiona, szczupłe dłonie i lekko umięśnione nogi to efekt regularnych ćwiczeń. Nicole codziennie uczęszcza na zajęcia fitness, wieczorami biega lub jeździ na rowerze, a w czasie urlopu surfuje, biega po plaży i gra w piłkę plażową.

Aż trudno uwierzyć, że celebrytka jest mamą pięciorga dzieci. Wygląda bardzo młodo i kwitnąco, a jest to zasługa także zdrowego odżywiania, które obfituje w kasze, gotowane na parze warzywa, świeże owoce, grillowane ryby, owoce morza a także warzywne i owocowe koktajle na bardzie mleka sojowego i odtłuszczonego jogurtu.

Nicole lubi kuchnię, w której dominują świeże zioła i mało przetworzone produkty, dlatego zamiast szybkiego hamburgera na mieście, zawsze ma przy sobie "coś na ząb". Jest to najczęściej sałatka lub pełnoziarnisty sandwich z warzywami, tofu czy grillowanym, białym mięsem.

Takiej kondycji i znakomitego ciała może pozazdrościć jej niejedna 20 latka!

www.fit.pl