fit.pl mobile logo

Nicole Scherzinger

29-letnia gwiazda popu i R&B nie tylko pięknie śpiewa, ona przede wszystkim rewelacyjnie wygląda
29-letnia gwiazda popu i R&B, nie tylko pięknie śpiewa… ona przede wszystkim rewelacyjnie wygląda. W rankingu 100 najseksowniejszych kobiet świata, opublikowanym przez magazyn „Maxim”, zajęła 22 miejsce.

Biorąc pod uwagę fakt jak wygląda, aż trudno uwierzyć, że nie lubi pozować do zdjęć. Tysiące dziewczyn marzą o wyglądzie piosenkarki z Pussycat Dolls. Wizerunek sceniczny silnej, wysportowanej i świadomej swojej atrakcyjności kobiety to efekt ciężkiej pracy i setek godzin spędzonych na ćwiczeniach.

nicole scherzingerNiedawno Nicole opowiedziała o tam, jak dba o swoją formę magazynowi "Men’s Fitness Magazine”. Owecem tego spotkania była bardzo cikawa sesja zdjęciowa, której efety można zobaczyć TUTAJ >>

A z wywiadu udzielonemu pismu możemy się dowiedzieć m.in. tego, że Nicole pochodzi z małomiasteczkowej, konserwatywnej rodziny. O swoje zdrowie zaczęła dbać już jako nastolatka. Chodziła na zajęcia taneczne, ale daleko jej było do tańczącego przed tysięczną widownią wampa.

Choć w przeszłości zawsze była szczupła, teraźniejszy, rewelacyjny wygląd jest zasługą osobistego trenera. Pod okiem Adama Ernstera, liderka girlsbandu Pussycat Dolls ćwiczy około 1-2 godziny dziennie, co najmniej pięć razy w tygodniu. Chodzi na siłownię, dba o brzuch, nogi i ramiona. W czasie występów to waśnie na te partie ciała przypada największy wysiłek.

Jednak ulubionym zajęciem piosenkarki jest jogging. Przed koncertami zawsze stara się biegać przez około godzinę. To dobry przerywnik w czasie długiej trasy.

Nicole Scherzinger najbardziej lubi ćwiczyć sama. Ćwiczenia fizyczne to dla niej, jak przyznała w jednym z wywiadów, forma medytacji. Dlatego nigdy nie lubiła ćwiczyć z koleżankami z zespołu. Odkąd rozpoczęła solową karierę, nie musi się już o to martwić.

Sprawność fizyczna jest niezwykle ważna, szczególnie podczas występów na żywo. Niełatwo śpiewać i tańczyć przez półtorej godziny bez chwili przerwy. Atrakcyjny wygląd to jeden z pierwszych szczebli w drabinie sławy.

Tak ćwiczy Nicole:
 • Trenuje 1-2 godziny dziennie przynajmniej pięć razy w tygodniu
 • Na trening składa się:
  • pięciominutowa rozgrzewka (trening eliptyczny, stretching)
  • 3-4 rodzaje ćwiczeń w czasie jednej sesji (trening interwałowy, obowiązkowo ćwiczenia na mięśnie grzbietu, ćwiczenia na mięśnie nóg – np. wykroki)
  • ćwiczenia siłowe z ciężarkami
www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl