Takiej Kasi Bujakiewicz jeszcze nie widzieliśmy! Figura aktorki zapiera dech w piersiach. Jak ona to zrobiła?
fit.pl
2011-08-31 00:00
Udostępnij
Od „oponek” do talii osy
kasia bujakiewicz2Niegdyś pulchna aktorka, dziś prezentuje się jak modelka. Gwiazda serialu „Na dobre i na złe” zmieniła się nie do poznania. Jej fanów uspokajamy, że nie zrobiła sobie operacji plastycznej twarzy i nadal jest uroczą blondynką z pięknym uśmiechem.

Kasi Bujakiewicz udało się zrzucić sporą ilość kilogramów i nie ma już nadwagi. W rok po urodzeniu dziecka poznańska Ambasadorka Euro 2012 schudła prawie 20 kilogramów. Kasia wygląda teraz lepiej niż przed ciążą. Aktorka zaczęła tracić na wadze po ograniczeniu w diecie węglowodanów i dzięki codziennemu wysiłkowi fizycznemu. Aktorka prawie nie jada pieczywa, makaronów  i innych produktów bogatych w ten tuczący związek. Dużo czasu poświęca też na uprawianie sportów, zwłaszcza jednego. Kasia regularnie biega, nawet w niedzielę i gdy pada deszcz. Dziennie pokonuje 10-kilometrowy odcinek. Gdy wraca zmęczona do domu, sięga po świeże owoce lub grillowane warzyw, a nie jak wcześniej po czekoladowego batonika.

Gwiazda jest bardzo zadowolona ze swojego wyglądu. Smukła sylwetka wprawia ją w dobre samopoczucie każdego dnia. Teraz uwielbia przeglądać się w lustrze i podziwiać efekty ciężkiej pracy i silnej woli.

Aktorka radzi świeżo upieczonym mamom, żeby mimo wielu obowiązków przy małym dziecku, znalazły czas dla siebie i zadbały o swój wygląd. Im wcześniej zaczną się ruszać, tym mniej kilogramów będą miały do zrzucenia.

www.fit.pl