fit.pl mobile logo

Odcinek pierwszy Tańca z Gwiazdami

stachursky 01Pierwsze emocje za nami... 9 września ruszyła kolejna – już szósta – edycja bijącego rekordy popularności programu rozrywkowego "Taniec z gwiazdami". A w pierwszym odcinku działo się naprawdę dużo…

Mogłoby się zdawać, że po pięciu edycjach nic nas już nie zaskoczy. A jednak! Przede wszystkim zmieniły się zasady programu – w szóstej edycji występuje aż 14 par, a nie tak jak dotychczas 10. W części konkursowej w pierwszym odcinku zaprezentowało się 7 par, 7 kolejnych wystąpi za tydzień. Zmienił się również prowadzący. Zamiast Huberta Urbańskiego, partneruje Katarzynie Skrzyneckiej Piotr Gąsowski.

Kolejną nowością w 6 edycji TzG jest brak „okresu ochronnego” dla uczestników. Dlatego już w tą niedzielę musieliśmy rozstać się z jedną z par. Jako pierwsi z programem pożegnali się piosenkarz Jacek Stachursky i Dominika Kublik. Ale wcale nie ze względu na najmniejsze poparcie, o czym za chwilę.

Producenci TzG zadbali tym razem o międzynarodowe towarzystwo, zarówno wśród gwiazd, jak i tancerzy. Możemy podziwiać taneczne umiejętności Brytyjki Amy Bennett, Rosjanki Alesji Surowej, Milana Plačko oraz znanego już polskiej publiczności Żory Koroliova. Z zagranicznych gwiazd zobaczymy Helenę Vondrackową i Isis Gee.

W pierwszym odcinku mogliśmy zobaczyć tańczących panów – Tomasza Kammela, Mateusza Damięckiego, Rafała Bryndala, Krzysztofa Bosaka, Jacka Kawalca, Adama Fidusiewicza oraz Jacka Stachurskiego. Ten ostatni nieoczekiwanie nabawił się paskudnej kontuzji – zatańczył z Dominiką Kublik-Marzec jedynie kilka taktów walca angielskiego. Potem z grymasem bólu na twarzy przerwał taniec i mocno utykając zszedł ze sceny. Już wcześniej, w filmiku zapowiadającym występ Jacka i Dominiki, widać było, że piosenkarz nabawił się kontuzji stopy.

Najlepiej przez jury został oceniony Mateusz Damięcki. Razem z Ewą Szabatin zdobyli za walca angielskiego w sumie 33 punkty. Nawet znana z surowych ocen Iwona Pavlovic nie miała zastrzeżeń, a Zbigniew Wodecki ku uciesze widzów skomplementował Mateusza dość nietypowo: - Masz piękne oczy i jesteś pięknie zbudowany – powiedział.[-------] stachursky 02

Nieźle poradził sobie również nieco zapomniany Jacek Kawalec z Blanką Winiarską w cha-chy. Jury szczególnie spodobały się „przeprosty”.

Salwę śmiechu wywołał najzabawniejszy uczestnik programu – Rafał Bryndal. Jego cha-chę, zatańczoną z Magdaleną Soszyńską, Robert Galiński określił „najbardziej lightową cha-chą we wszystkich edycjach, ale i poprawnie zatańczoną.”

Wszyscy oczekiwali występu posła na Sejm RP - Krzysztofa Bosaka. Cha cha, którą zatańczył ze świetną Kamilą Kajak, „Czarna mamba” czyli Ivona Pavlović skomentowała krótko: „Seks był, ale bioder nie było”. Może w następnych odcinkach będą i biodra. Zobaczymy.

Najwięcej głosów od telewidzów dostał Stachurski ale ze względu na kontuzję postanowił nieoczekiwanie odejść z programu. Dzięki temu „upiekło się” Adamowi Fidusiewiczowi i Tomaszowi Kammelowi, którzy dostali najmniej sms-ów.

Panie zaprezentowały się w gorącym mambo, nieocenianym przez jury. Szczególne uznanie w oczach Iwony Pavlovic zdobyły Daria Widawska i Isis Gee, chociaż nam najbardziej podobało mi się mambo w wykonaniu Justyny Steczkowskiej.

Za tydzień zobaczymy kolejne 7 par w rumbie, swingu i quick stepie.

Nr pary

Para

Punkty
sędziów

Ranking
sędziów

Ranking
widzów

Suma punktów
rankingowych

Klasyfikacja
2 Jacek i Bianka 29 6 2 8 pkt. 3 miejsce
4 Mateusz i Ewa 33 7 6 13 pkt. 2 miejsce
6 Rafał i Magdalena 25 3 4 7 pkt. 4 miejsce
8 Tomasz i Emy 25 3 1 4 pkt. 7 miejsce
10 Krzysztof i Kamila 26 4 3 7 pkt. 5 miejsce
12 Jacek i Dominika 29 6 7 13 pkt. 1 miejsce
14 Adam i Alesya 21 1 5 6 pkt. 6 miejsce

(KBK)
www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl