Najwyższe noty sędziowskie, tylko cztery pary i zaskakujące wyniki - tak przeżyliśmy 11. odcinek Tańca z Gwiazdami. W rywalizacji zostało już tylko trzy pary, a przed nami gorące, półfinałowe emocje  
fit.pl
2010-11-15 00:00
Udostępnij
Patricia Kazadi opuściła program
partricia lukaszProgram rozpoczął występ grupy Afromental, a po energetycznym show zespołu, na parkiet wkroczyły taneczne gwiazdy.

W tym odcinku pary wykonały po dwa tańce punktowane. Pierwsi na parkiecie pojawili się Edyta Górniak i Jan Kliment.

Quickstep tej pary do piosenki "Jozin Z Basin" wywołał gorące emocje ze względu na humorystyczną charakteryzacje bohaterów z bajki “Sąsiedzi”. Para otrzymała 34 punkty.

W kolejnej części Edyta i Jan wykonali magiczną rumbę do piosenki "Liberian Girl, która wywołała lawinę pochwał i pozytywnych ocen od Iwony Pavlović. Para otrzymała maksymalną 40-stkę.

Kolejną parą, która rozgrzała parkiet był Paweł Staliński i Iza Janachowska. Para za swoją cha-chę i pokaz pełen emocji otrzymała 38 punktów. Drugiem tańcem tej pary był bajkowy walc wiedeński do utworu "Na Stokach Mandżurii". Para nie tylko zgromadziła za swój taniec maksymalną ilość punktów, ale także wzbudziła zachwyt jurorów.

[-------]

patricia 1Także Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki oczarowali jurorów, którzy za ich paso doble postanowili przyznać (jedyną w pierwszej tanecznej części - 40 -stkę). Drugi taniec tej pary: foxtrot wywołał lawinę komentarzy i dyskusję jury, które pod wrażeniem tańca postanowiło także przyznać parze 40 punktów.

Ostatnia para Monika Pyrek i Robert Rowiński w pierwszym tańcu zaprezentowali jive’a. Mimo porywającego występu, Iwona Pavlović krytycznie oceniła taniec, co przełożyło się na ocenę. Jury przyznało parze 32 punkty.

Tymczasem drugi taniec – walc wiedeński w wykonaniu Moniki i Roberta zdecydowanie zachwycił jurorów, które tym razem nie szczędziło 10. Para otrzymała maksymalną ilość punktów.

Emocje sięgnęły zenitu dopiero, gdy po 10 minutowej przerwie pary oczekiwały na wyniki końcowe. Na znak protestu przeciwko werdyktowi, jury postanowiło odwrócić się od widowni i zatkać uszy. Ten symboliczny gest spotęgował także niepewność, która udzieliła się oczekującym tancerzom.

Po usłyszeniu decyzji, jurorzy wstali. Z parkietem w tym odcinku, decyzją telewidzów, pożegnała się Patricia Kazadi.

www.fit.pl