fit.pl mobile logo

Patricia Kazadi opuściła program

Najwyższe noty sędziowskie, tylko cztery pary i zaskakujące wyniki - tak przeżyliśmy 11. odcinek Tańca z Gwiazdami. W rywalizacji zostało już tylko trzy pary, a przed nami gorące, półfinałowe emocje  
partricia lukaszProgram rozpoczął występ grupy Afromental, a po energetycznym show zespołu, na parkiet wkroczyły taneczne gwiazdy.

W tym odcinku pary wykonały po dwa tańce punktowane. Pierwsi na parkiecie pojawili się Edyta Górniak i Jan Kliment.

Quickstep tej pary do piosenki "Jozin Z Basin" wywołał gorące emocje ze względu na humorystyczną charakteryzacje bohaterów z bajki “Sąsiedzi”. Para otrzymała 34 punkty.

W kolejnej części Edyta i Jan wykonali magiczną rumbę do piosenki "Liberian Girl, która wywołała lawinę pochwał i pozytywnych ocen od Iwony Pavlović. Para otrzymała maksymalną 40-stkę.

Kolejną parą, która rozgrzała parkiet był Paweł Staliński i Iza Janachowska. Para za swoją cha-chę i pokaz pełen emocji otrzymała 38 punktów. Drugiem tańcem tej pary był bajkowy walc wiedeński do utworu "Na Stokach Mandżurii". Para nie tylko zgromadziła za swój taniec maksymalną ilość punktów, ale także wzbudziła zachwyt jurorów.

[-------]

patricia 1Także Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki oczarowali jurorów, którzy za ich paso doble postanowili przyznać (jedyną w pierwszej tanecznej części - 40 -stkę). Drugi taniec tej pary: foxtrot wywołał lawinę komentarzy i dyskusję jury, które pod wrażeniem tańca postanowiło także przyznać parze 40 punktów.

Ostatnia para Monika Pyrek i Robert Rowiński w pierwszym tańcu zaprezentowali jive’a. Mimo porywającego występu, Iwona Pavlović krytycznie oceniła taniec, co przełożyło się na ocenę. Jury przyznało parze 32 punkty.

Tymczasem drugi taniec – walc wiedeński w wykonaniu Moniki i Roberta zdecydowanie zachwycił jurorów, które tym razem nie szczędziło 10. Para otrzymała maksymalną ilość punktów.

Emocje sięgnęły zenitu dopiero, gdy po 10 minutowej przerwie pary oczekiwały na wyniki końcowe. Na znak protestu przeciwko werdyktowi, jury postanowiło odwrócić się od widowni i zatkać uszy. Ten symboliczny gest spotęgował także niepewność, która udzieliła się oczekującym tancerzom.

Po usłyszeniu decyzji, jurorzy wstali. Z parkietem w tym odcinku, decyzją telewidzów, pożegnała się Patricia Kazadi.

www.fit.pl
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl