Pomysł na sylwestrowy strój? Przebierz się za sportowca!

 Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu na swój wieczorowy strój? Jeżeli grono znajomych postanawia się przebrać, idź za ich przykładem. Inspiracją stroju mogą być znani sportowcy.  
fit.pl
2015-12-30 00:00
Udostępnij
Pomysł na sylwestrowy strój? Przebierz się za sportowca!
 Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu na swój wieczorowy strój? Jeżeli grono znajomych postanawia się przebrać, idź za ich przykładem. Inspiracją stroju mogą być znani sportowcy.

 

Bądź niepokonany jak Hulk Hogan 

Charakterystyczne długie wąsy, proste włosy i kolorowa chusta na głowie z okularami to nieodłączne elementy, którymi może poszczycić się Terrence Gene Bollea, znany jako Hulk Hogan. Amerykański zawodowy zapaśnik to nie tylko sportowiec, ale również aktor. Proste przebranie dla chcących poczuć się jak profesjonalny wrestler. Nie zapominajcie również o opaleniźnie!

 

Zaskocz niczym Dennis Rodman

 

Strój koszykarza oraz nieodłączna piłka i już tylko kilka kroków dzieli nas od przebrania za mistrzów tej dyscypliny sportowej. Na konie tylko szybkie farbowanie włosów na jany bląd lub zielony i gotowe!

Nasz pomysł to Dennis Rodman z Chicago Bulls. Dla doskonałego efektu można dodać jeszcze puder lub bronzer pożyczony od dziewczyny

 

Podkręć jak Beckham

bek

 

Angielski piłkarz, członek reprezentacji Anglii, prawy pomocnik – David Beckham. Wybierając stylizację przystojnego piłkarza nie zapomnij o tatuażach, idealnej fryzurze oraz… pięknej niczym Victoria kobiecie u boku. Kibicujesz innej drużynie? Jeżeli jesteś fanem FC Barcelony to naszym faworytem do stroju jest klasyczny Lionel Messi bądź Charles Puyol o charakterystycznej bujnej fryzurze.

 

Odważny jak Mike Tyson

 

Amerykański bokser to inspiracja dużego kalibru. W końcu, mowa o najmłodszym mistrzu świata wagi ciężkiej w całej historii boksu. Co ciekawsze, zawodnik wygrał dziewiętnaście swoich pierwszych walk przez nokaut, zaś dwanaście kolejnych po pierwszej rundzie. Pamiętajcie, by mistrza nie naśladować tak bardzo, zwłaszcza w kwestii odgryzienia ucha, którego dopuścił się pięściarz.

 

Precyzyjny Federer

federer

 

Szwajcarski tenisista Roger Federer znajdujący się w czołówce rankingu ATP to znakomita inspiracja do sylwestrowego stroju. Wystarczy biały strój sportowy oraz obowiązkowa przepaska na czoło, bez której zapewne nikt nie wyobraża sobie tego znakomitego zawodnika.

 

Zachwycająca pani Lewandowska

 

Sylwestrowe stroje sportowe bywają dalekie od eleganckich. Co zrobić, jeżeli należysz do przedstawicielek płci pięknej i zdecydowanie nie jesteś zwolenniczką stylu Mike`a Tysona? Postaw na klasę, kobiecość i piękne kształty, którymi może poszczycić się Anna Lewandowska bądź tenisową piękność Maria Sharapova.

Autor: Martyna Paprocka, www.lepszytrener.pl