Kochasz taniec, a w ten jedyny dzień w roku chcesz szaleć w jej rytm do białego rana, postaw na tanecznego sylwestra w rymach latino połączone z zabawami sylwestrowymi i gorącami warsztatami tańca
fit.pl
2011-12-19 00:00
Udostępnij
Sylwester z salsą
dancingPodczas sylwestrowych wyjazdów nie tylko nabierzesz formy po świątecznym obżarstwie, ale także aktywnie spędzisz czas, ciesząc się ogromną ilością tanecznych warsztatów.

Wiele szkół fitness i tańca oferuje integracyjne wyjazdy sylwestrowe dla swoich klubowiczów. Podczas kilkudniowego wypadu królują codzienne zajęcia z sylwestrowych kursów tańca np. salsy, sexy dance, hip-hopu, bachaty a także wielu innych stylów.

W ostatnim dniu roku umiejętności przypieczętowują zazwyczaj  wspaniałe sylwestrowe imprezy, w której nie może zabraknąć wszystkich uczestników. Doskonałym dodatkiem oraz pomysłem na lepszą integrację jest specjalnie przygotowane menu z lampką szampania o północy a także sylwestrowy pokaz z udziałem uczestników i instruktorów.

Wyjazdowy charakter sylwestrowych imprez tanecznych sprzyja również innym aktywnościom. Hotele i ośrodki SPA połączone z rekreacją udostępniają warsztatowiczom baseny, sale fitness, saunę i oferują korzystanie z zabiegów odnowy biologicznej.

www.taniec.fit.pl