Program Lider Animator - wygraj szkolenia i granty o wartości do 15 000zł

"Masz pomysł na super imprezę? Lider Animator może Ci pomóc! Dla najlepszych bezpłatne szkolenia podczas Akademii Lidera a także możliwość otrzymania dodatkowego wsparcia finansowego dla Twojego wydarzenia. Dołącz do nas! Więcej informacji na www.lideranimator.pl" 
fit.pl
2016-05-11 00:00
Udostępnij
Program Lider Animator - wygraj szkolenia i granty o wartości do 15 000zł

Lider Animator - Obudź Swoje Ciało. Wspieramy animatorów sportu, budzimy Polaków do ruchu!

 

Akademia Lidera rusza w trasę!


Już od czerwca Akademia Lidera rusza w trasę! Przez 3 weekendy w roku Akademia otwiera swoje drzwi dla wszystkich, którzy lokalnie działają na rzecz sportu. Zaplanowane bloki szkoleniowe są odpowiedzią na bieżące potrzeby animatorów sportu. Do współpracy zaproszono najlepszych specjalistów w zakresie fizjoterapii, motywacji, komunikacji, w tym social mediów czy żywienia w sporcie.

Autorzy najciekawszych projektów mogą dodatkowo zyskać wsparcie finansowe dla swojej codziennej działalności o wartości nawet do 15 000 PLN.Terminy Akademia Lidera:
10-12 czerwca: Stara Wieś (http://www.dojostarawies.com)
17-19 czerwca: Poznań (http://www.regattahotel.pl)
26-28 sierpnia: Rulewo k/Grudziądza (http://hanzapalac.pl)

Akademia Lidera od 4 lat jest miejscem pozyskiwania wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń. To coroczne 3-dniowe spotkania dla ludzi, których łączy pasja do sportu.

Na Akademii byłem po raz pierwszy i to było dla mnie niesamowite przeżycie. Poznałem wielu fantastycznych ludzi i zaczerpnąłem wielu ciekawych inspiracji. – Sebastian Peret (Mielec), laureat programu Lider Animator-Obudź Swoje Ciało.

Najpiękniejsza przygoda życia z fantastycznymi ludźmi, pełnymi pasji, dająca w życiu więcej niż niejedna szkoła. – Joanna Wolniewicz (Pobiedziska), laureatka programu Lider Animator-Obudź Swoje Ciało.

Spotkanie wspaniałej, pozytywnie zakręconej grupy wariatów dającej wiele energii, której można czerpać garściami! Bezcenne przeżycie, które pozostanie w mojej głowie i sercu na długi czas! – Maciej Młodzik (Poznań), laureat programu Lider Animator-Obudź Swoje Ciało.

Swoje zgłoszenie do Akademii Lidera 2016 będzie można nadsyłać w terminie od 4 kwietnia do 22 maja za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie www.lideranimator.pl. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

A wszystko dlatego, bo kochamy dzielić się pasją do sportu…

W ciągu dotychczasowych czterech edycji program Lider Animator-Obudź Swoje Ciało wsparł ponad 100 projektów z całej Polski na łączną wartość ponad 1 000 000 złotych, aktywując tym samym blisko 200 000 osób.

Organizatorem programu jest Fundacja Aktywności Fizycznej i Zdrowia „Sport Support”. Partnerami programu są firma Coca-Cola oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki, które objęło także honorowy patronat nad programem.

Więcej informacji o programie można znaleźć na www.lideranimator.pl